içinde

Avalanche AVAX COİN ANALİZ DEĞERLENDİRME..

AVAX KAPAK
AVAX KAPAK

Avalanche (AVAX), Jerome Powell’ın düşüşüne rağmen son zamanlarda başka bir dönüm noktasına ulaştı.

Veriler, Pos Blockchain’in son zamanlarda Bitcoin karşısında olan gücüne işaret ediyor. Bu yazıda, on-chain verilerinden Avalanche ekosisteminin çöküşte neler yaptığına bakalım.

Avalanche Coin Anlık Fiyat

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Avalanche (AVAX), Jerome Powell’ın düşüşüne rağmen son zamanlarda başka bir dönüm noktasına ulaştı. Ava Labs yöneticisi Patrick Sutton, Avalanche’ın aylık işlemlerde ATH seviyesine ulaştığını doğruladı. Sutton, tweetinde Avalanche’ın Ağustos ayında yedi gün kala 32.7 milyon işlemi tamamladığını paylaştı.

Bir gün sonra, işlemler Avaxholic tarafından onaylandığı üzere 33.2 milyona yükseldi. 2022’de sadece üç ayda, aylık işlemler iki yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu, son zamanlarda piyasa koşullarına rağmen Avalanche’ın olağanüstü gelişimini gösteriyor.

Avalanche AVAX COİN ANALİZ

Avaxholic, Haziran ayının diplerinden bu yana AVAX’ın büyümesini gösteren bir tweet de yayınladı. Güncelleme, Avalanche’ın EVM Blockchain’deki işlemlerde en büyük büyümeyi gösterdiğini gösteriyor. %18,8 ile Avalanche, bu ağlar arasında en yakın olanı %12,6 ile Fantom ile başı çekiyor.

eriler ayrıca Ağustos ayı boyunca Avalanche için diğer ATH’leri de doğruluyor ve günler kaldı. Diğer veri değişkenlerine de yansıyan AVAX da etkinlik artıyor.

Avalanche NFT ekosistemi


AVAX tabanlı NFT’ler de son zamanlarda 253 bin satışı geçmeyi başardı. Avalanche ayrıca günlük 1.64 milyon işlemlik işlem rekorunu da tamamladı. Ağdaki USDC yerel arzı da 25 Ağustos’ta 1,66 milyon ile zirveye ulaştı. GameFi endüstrisini çevreleyen en son veriler, son zamanlarda Avalanche için soruları gündeme getirdi. DappRadar’a göre, GameFi adresleri 2021’in ikinci yarısında 1,5 milyona önemli bir artışa tanık oldu, ardından kademeli olarak bir milyona geriledi.

Geriye dönüp bakıldığında, bu aynı dönemdeki DeFi adres performansına kıyasla çok daha iyi bir performans. Bu sadece GameFi endüstrisinin olgunlaştığı ve kullanıcıları düşüş trendinde tutabileceği anlamına gelir.

Avalanche’ın yerel kripto para birimi AVAX, son 24 saat içinde diğer kripto para birimleriyle birlikte büyük bir düşüş yaşadı. Dünün %11’lik düşüşü, AVAX’ı 20 dolar destek çizgisinin hemen üzerinde konumlandırdı. Ayrıca, CoinMarketCap’e göre şu anda %12’ye varan haftalık zarar gösteriyor. Kripto piyasası Powell’ın son konuşmasına acı bir şekilde tepki verdi ve AVAX’ın performansı buna bir başka tepki.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Dogechain

Dogecoin Dogechain’e Yardım Etmeyi Kabul Etmedi !

Hafta Başı Hangi Coinlerde Hangi Gelişmeler Olacak ?