içinde ,

1000X POTANSİYELLİ TURTLE FİNANCE

Kaplumbağa Finansı belirteci, topluluk odaklı, hayırsever ve deflasyonist bir kripto para birimidir.
Hayvanlar savunmasızdır.
Kendi seslerine sahip değiller, sosyal güvenlik ağları yok ve kanunen çok az hakları var. Ne yazık ki, deniz kaplumbağaları şu anda kritik derecede tehlikede.
Hem kaplumbağaların hem de onlara bağlı canlıların yaşayabileceği ortamları güvence altına almak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.
Amacımız dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek ve misyonumuza katılanları ödüllendirmek!
6 günde 70x
Token çıkalı 1 hafta olmasına rağmen 70x yapmış bulunmakta. Her gün yeni ATH lara doğru yol alıyor.Bu kadar hızlı yükselmesinin bazı sebepleri var;
Toplam arzın 1.000.000.000.000 olması ve bunların günlük 5 milyar adetinin yakılması.2 ay boyunca günlük yakımlar devam edilecek ve toplam arz 500.000.000.000 olacak. Arzın yarıya indirilmesi kendiliğinden 2 ye katlayacağı anlamına gelmektedir.
Her geçen dakika yüzlerce koinin çıktığı bitcoin piyasasında dolandırıcılığın artmasından dolayı en önemli konu güvenilir olması. Likitide cüzdanı 2 yıl boyunca kilitlenmiş.

KENDİ KENDİNİ STAKE EDEN COİN
Turtle Finance alırken %7 komisyon kesilmektedir.Bu kesilen komisyonun %3 ü tüm üyelere dağıtılmaktadır.Böylelikle koin kendi kendini stake etmektedir.

TURTLE FİNANCE YOL HARİTASI
Şuanda 250 holdersı bulunan TURTLE FİNANCE’In öncelikle holders sayısını artırıp COİNMARKETCAP’e girmek olduğu görülüyor. Deniz kaplumbağaları, hayvanlar, çevre ve dünya için çok güzel projeleri bulunmakta.Detaylı bilgi için https://turtlefinance.co/

Bu sitede yazılı olan koinler ve yazılar araştırmalarımız sonucunda oluşan kişisel görüşlerimizdir. Her yatırımınızı sizi üzmeyecek seviyeler yapmanızı öneririz.Sitede olan yazılar yatırım tavsiyesi değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Yetim Blok Nedir ? What is Orphan Block?

flim önerileri 2

Sürekli aynı konuların işlendiği filmlerden Sıkılmadınız mı? Sizin İçin 10 Film Öneriyoruz