içinde

2022 Yılında Kripto da Bir ilk ! BTC ve ETH işlem hacmi Yüzde 50..

Geçen ayki fiyatlardaki artıştan sonra, kripto para birimi sektörü nihayet piyasa değerine göre en büyük iki varlık olan Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum ( ETH ) ile ralliye liderlik ederek 1 trilyon dolarlık piyasa değerini yeniden geri aldı.

2022’de ilk kez BTC ve ETH işlem hacmi %50 pariteye ulaştı!

1 Ağustos’ta Kaiko tarafından yayınlanan verilere göre, ETH’nin ticaret hacmindeki pazar payı, 2022’de ilk kez Bitcoin ile %50 pariteye ulaştı.

BTC ve ETH Ticaret hacmi payı. Kaynak: Kaiko

Kaiko’nun bildirdiği gibi, spot ve türev piyasalardaki güçlü girişler nedeniyle ETH Temmuz ayında Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi. Bu artış, çoğu borsada yatırımcıların geri dönüşünü işaret ettiğini düşündürdü. Ayrıca, ortalama ticaret büyüklüğündeki bir artış, 2022’de şimdiye kadar düşüş trendinde görülenin tam tersidir.

Başka bir deyişle, duyurulan yazılım yükseltmesi, mevcut madencilerin kullanıldığı sistemden, stake edilen madeni paraların kullanıldığı daha enerji verimli bir sisteme geçişi mümkün kılıyor.

Ayrıca ETH, 2 Ağustos’ta tarihte ilk kez BTC’yi geride bıraktı ve Deribit Ether opsiyonlarının açık faizi (OI) 5,6 milyar dolar değerinde ve 4,6 milyar dolar değerindeki Bitcoin’in OI’sini %32 oranında aştı.

BTC ve ETH Seçenekleri Açık Faiz. Kaynak: Glassnode

”Bu sitede yer alan TÜM bilgi, tavsiye, yorumlar ve içerikler yatırım tavsiyesi değildir. ”

Webilginc.com ; Aranan Sondakika Kripto Para,Coin Altcoin,Borsada Son dakika Aranan hisse Haberleri ve Bitcoin Haberleri,Altcoin Haberleri,Token Haberleri,Kripto Analizler,CANLI KRİPTO PARA PİYASASI,kripto HABERLER,FAN TOKENS,KOİN KEŞİF gibi bir çok coin yorumuyla Web Sİtemiz Aklınızdaki Soru işaretlerini ortadan kaldırmada yardımcı olabilir..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Shiba Inu SHIB Coin Son Dakika Analiz !

Binance 7 Altcoin’i Listesinden Çıkarıyor !