içinde

2022 yılının ilk 3 Kablosuz Oyuncu Kulaklıkları İNCELEME

2022 İçin En İyi Kablosuz Oyun Kulaklıkları
2022 İçin En İyi Kablosuz Oyun Kulaklıkları

Kaliteli oyun sesi ve sesli sohbetin keyfini çıkarmak için kabloya ihtiyacınız yok.

Kablosuz Oyuncu Kulaklıkları İNCELEME

Test ettiğimiz en iyi kablosuz oyun kulaklıklarıyla kablolu linklerden kurtulun.
Oyun kulaklıkları , yerleşik mikrofonlar, simüle edilmiş surround ses karıştırma ve oyun konsolları ve PC‘lerle bağlantı şeklinde bilhassa oyun oynamaya yönelik çeşitli özelliklere haiz kulaklıklardır.

Birçoğu bilgisayarınıza veya oyun konsolu denetleyicinize bağlı bir kablo gerektiren sayısız oyun kulaklığı vardır.

Kablosuz oyun kulaklıkları ise kabloyu kesmenize ve kablolardan bağımsız iki yönlü sesin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

Kablolu eşdeğerlerinden daha pahalıya mal olurlar, ancak huzur buna kıymet.

Burada test ettiğimiz en iyi modelleri ve kablosuz oyun kulaklığı satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair tavsiyeleri bir araya getirdik.

1 NUMARA Razer Barracuda X (2022)


2022 Razer Barracuda X, güçlü performans, rahat bir uyum ve Bluetooth dahil birçok bağlantı seçeneği ile 100 $ karşılığında satın alabileceğiniz en iyi kablosuz oyun kulaklıklarından biridir.

ARTILARI
Güçlü ses performansı
Net mikrofon kalitesi
Rahat uyum
Bluetooth, USB-C verici ve 3,5 mm ile çok sayıda bağlantı seçeneği
EKSİLERİ
7.1 kanallı simüle edilmiş surround ses en doğru olanı değil
Taşıma çantası veya çantası ile gelmiyor

Razer Barracuda X fiyat araştırması

20.09.2022 Razer Barracuda X fiyat araştırması


Neden Onu Seçtik
İlk test ettiğimizde Barracuda X, kulaklık jakına sahip tüm cihazlar için 3,5 mm kablolu seçeneğiyle yalnızca kablosuz kullanım için bir USB-C verici kullanıyordu. Bu, Barracuda X’in çok sayıda sistemle (PC, Nintendo Switch, PlayStation ve USB-C bağlantı noktasına sahip herhangi bir Android telefon) çalışmasına izin verdi ve bu da onu 100 doların altındaki daha esnek kablosuz oyun kulaklıklarından biri haline getirdi. Razer o zamandan beri Barracuda X’i iki büyük özellikle güncelledi: Bluetooth ve simüle edilmiş surround (PC’ler için). Bluetooth, vericiyi kullanmadan bir çift kablosuz kulaklık olarak çalışmasını sağlar, bu çok uygundur (Bluetooth ses kalitesi özel bir vericiden daha düşük olsa bile). 7.1 kanal simülasyonlu surround yalnızca PC’lerde kullanım içindir ve Razer’ın üst düzey kulaklıklarında bulunan THX Spatial Audio kadar doğru değildir. Hala,

Tüm bu özelliklerin yanı sıra Barracuda X kulağa hoş geliyor. Sesi iyi dengelenmiş ve mikrofonu temiz, bu yüzden kablosuz oyun kulaklıkları için en iyi seçimlerimizden biri.

Kimin İçin
Nintendo Switch, PC veya PlayStation 4/5 ile kablosuz ses isteyen, bütçeye önem veren oyuncular, özellikle hareket halindeyken telefonlarıyla müziğin keyfini çıkarmak için basit bir çift kablosuz kulaklık istiyorlarsa, bu kulaklığa bir göz atmalıdır. Bu sadece çok makul bir fiyata güçlü bir paket.

2 Numara SteelSeries Arctis Nova Pro Kablosuz

Razer Barracuda X fiyat araştırması

ARTILARI
Tam, net ses
iyi mikrofon
Şaşırtıcı derecede güçlü gürültü engelleme
Çalışırken değiştirilebilir pillere ve iki USB bağlantı noktasına sahip akıllı baz istasyonu
Kapsamlı ses ayarları ve etkili simüle edilmiş surround özellikli güçlü yazılım
Bluetooth
EKSİLERİ
Ses profili, en iyi deneyimi elde etmek için EQ ile biraz ince ayar gerektiriyor
Baz için optik ses girişi yok

SteelSeries Arctis Nova Pro fiyat araştırması

20.09.2022 SteelSeries Arctis Nova Pro fiyat araştırması


Neden Onu Seçtik
Bu, kapsamlı bağlantı seçenekleri ve kullanışlı ve benzersiz bir özelliği ile şimdiye kadar gördüğümüz en işlevsel, en iyi performansa sahip kablosuz oyun kulaklıklarından biridir. Baz istasyonu USB üzerinden iki farklı cihaza bağlanır, böylece Arctis Nova Pro Wireless’ı kabloları değiştirmeden PC’niz ve tercih ettiğiniz konsolunuzla kullanabilirsiniz. Baz ünitede ayrıca kulaklığın yedek pilini şarj etmek için bir yuva bulunur, bu büyük bir nimettir; Kulaklığı takmak veya ara vermek yerine, pilleri değiştirebilir ve ne kadar uzun süre oynarsanız oynayın, şarjlı ve kablosuz olarak bağlı kalabilirsiniz.

Ses performansında ince ayar yapmak için SteelSeries GG yazılımında biraz zaman harcarsanız en fazla faydayı elde etmenize rağmen, kulağa da mükemmel geliyor. Standart beş veya 10 bantlı EQ yerine tam bir parametrik EQ sunan birkaç oyun kulaklığından (veya bu konuda kulaklıktan) biridir. Bu, favori oyunlarınız için hassas ses eğrileri oluşturabileceğiniz anlamına gelir (SteelSeries ayrıca bir dizi ön ayar sunar). Oh, ve Bluetooth’u da var. Parametrik EQ, Bluetooth üzerinden mevcut olmasa da, dışarıda olduğunuz zamanlar için yazılım aracılığıyla kulaklığı 10 bantlı bir EQ ön ayarıyla yükleyebilirsiniz.

Kimler İçin
Arctis Nova Pro Wireless, öncelikle PC oyuncuları içindir, çünkü yazılım, kulaklıktan en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olacaktır. Baz istasyonu, ses seviyelerini değiştirmek veya oyun/sohbet karışımını ayarlamak için büyük bir düğme sunar ve onu elinizin altında tutmak, istediğiniz zaman pilleri değiştirebileceğiniz anlamına gelir – son derece kullanışlı bir özellik. PlayStation veya Xbox sürümü sürümleri arasında seçim yapmanız gerekse de (PC sürümü her iki sistemde de çalışır).

3 numara Audeze Penrose


Audeze, Penrose ile düzlemsel manyetik sürücülerin sağladığı mükemmel ses kalitesini sunarken kablosuz bir oyun kulaklığı için makul bir fiyat sağlamayı başarıyor.

ARTILARI
Zengin ses kalitesi
Rahat uyum
Bluetooth ve kablolu bağlantı seçenekleri
Kullanımı kolay
EKSİLERİ
Uzamsal ses veya simüle edilmiş surround işleme yok
Neden Onu Seçtik
Oyun kulaklıkları genellikle müzik tutkunlarına uygun cihazlar değildir, çünkü nadiren tüm frekans aralığında doğru ve ayrıntılı ses sunarlar. Güçlü ve net gelebilirler, ancak genellikle belirli oyun seslerini vurgulayacak şekilde ayarlanmıştır. Audeze Penrose nadir bir istisnadır. Audeze, çoğu kulaklık ve mikrofonlu kulaklık tarafından kullanılan dinamik sürücülerden farklı bir sürücü teknolojisi olan düzlemsel manyetik sürücüleri kullanmasıyla tanınan üst düzey bir kulaklık şirketidir. Sonuç olarak, Audeze Penrose, alçak ve yüksek uçlarda ayrıntılarla dolu dolu, temiz bir sese sahiptir.

Bu, iyi bir kulağınız varsa ve oyun oynamak kadar müzik dinlemekten keyif alıyorsanız alabileceğiniz en iyi oyuncu kulaklıklarından biridir. Kulağa harika geliyor çünkü bu onun ilk ve en önemli önceliği. Aslında, diğer pek çok özelliği elde edemezsiniz; Audeze Penrose yalnızca 3,5 mm kablolu ve Bluetooth bağlantı seçeneklerine sahiptir ve uzamsal ses özelliklerinden yoksundur.

Kimin İçin
Bu kulaklık, mevcut en iyi ses için biraz para harcamak isteyen müzik tutkunu oyuncular içindir (Audeze’nin kendi 900 dolarlık LCD-GX kulaklığı gibi uç noktalara ulaşmadan). En sevdiğiniz oyun cihazıyla kablolu olarak kullanmak için çok iyi bir mikrofon ve 3,5 mm kabloya sahip mükemmel bir Bluetooth kulaklık çifti olarak görün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Shiba Inu Coin Fiyat Analizi Shib Neler Oluyor ?

Kapanan İnstagram Hesabını AÇMA – Dondurulan İnstagram hesabını Açma – Askıya Alınan İnstagram Hesabı Çalınan !