içinde

2023 portföyünüzde izlemesi gereken Altcoinler !

Polygon (MATIC)

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Ethereum akıllı sözleşmelerine dayanan MATIC, bizi bir “cross chain” platformuna yaklaştırmaya çalışıyor. Bu, kullanıcıların çeşitli Blockchain’lerin güçlü yönlerinden yararlanmalarına izin verir ve birbirleriyle iletişim kurmalarını sağlar. Polygon, borçlanma ve borç verme gibi DeFi’nin büyümesine katkıda bulunmayı uman yatırımcılar arasında popülerdir. Analiste göre 2023’te yatırım yapmak için en iyi kripto para birimlerinden biridir.


XRP (XRP)

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

XRP, geçtiğimiz yıl kayda değer bir büyümeden sonra manşet olmaya devam ediyor. Konsensüs protokolü sayesinde XRP, işlemleri düşük maliyetle ve minimum enerjiyle saniyeler içinde gerçekleştirebilmektedir. Böylece, XRP’yi daha çevre dostu kripto para birimlerinden biri yapar. Öte yandan Bitcoin işlemleri verimli değildir. XRP bu konuda Bitcoin’in bir adım önüne çıkar.

Dogecoin (DOGE)

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Dogecoin, internette uzun zaman önce trend olan bir meme olarak başlayan ilk meme kripto paradır. 2013’teki başlangıcından bu yana bazıları için güvenli bir pozisyon tuttuktan sonra, Dogecoin 2020’de spor takımları arasında bir ödeme modeli olarak kabul edildiğinde ve AMC tiyatrolarına girdiğinde potansiyel gösterdi. Ayrıca Elon Musk ve Mark Cuban gibi dev isimler diğer kripto para birimleri yerine Dogecoin’i tercih ediyor. Onlardan tek bir tweet, DOGE fiyatını çılgına çeviriyor.

Ethereum (ETH)

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Dünyanın en büyük altcoin projesi olan Ethereum, kripto para piyasanın temel taşı haline gelmiştir. Basitçe söylemek gerekirse, bugün Bitcoin altınsa, Ethereum gümüştür. Ethereum, diğer uygulamalar için bir platform haline gelen ‘akıllı sözleşmeleri’ ile Blockchain güvenliği ve kullanımına yenilikler getirdi.

Uniswap (UNI)


Uniswap, Defi kriptolarının otomatik ticaretini kolaylaştırma rolüyle tanınan popüler bir merkezi olmayan borsadır. Otomatik piyasa yapıcıya (AMM) bir örnek olan Uniswap, Kasım 2018’de piyasaya sürüldü. Ancak bu yıl Defi fenomeni ve token işlemlerindeki ilgili artış sayesinde önemli ölçüde popülerlik kazandı. Uniswap, geleneksel borsalara kıyasla alım satım verimliliğini artırırken, jeton işlemlerini otomatik ve herkese tamamen açık tutmayı amaçlar.

Cardano (ADA)

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Cardano, şu anda dünyanın her yerinden bireyler ve hükümetler tarafından her gün kullanılan finansal uygulamaları çalıştırabilen bir platformdur. Ayrıca, Cardano’nun çevre dostu ve şeffaf doğası, onu Bitcoin için mükemmel bir alternatif haline getiriyor. Cardano, yatırımcıların 2023’te satın alabileceği en iyi kripto para birimlerinden biri olma potansiyelini de kanıtladı.

Tron (TRON)

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Tron’un eğlenceyi merkezden uzaklaştırma hedefi var; 100 milyar TRON, izleyiciler tarafından doğrudan müzik akışı videoları için içerik oluşturucularla bağlantı kurmak için kullanılacaktı. Blockchain kullanarak doğrudan işlemler ve dağıtılmış dosya paylaşımı, Tron kriptolarını satın almak zorunda kalacak daha ucuz içerik üretmesi muhtemeldir. Analiste göre 2023 yılında yatırımcıların yatırım yapabileceği en iyi kripto para birimlerinden biridir.

Shiba Inu (SHIB)

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Listeye son sıralardan katılan Shiba Inu, geçen ay %800 fiyat artışıyla Dogecoin’i geride bıraktı. SHIB 2020’de piyasaya sürüldüğü için piyasa uzmanları dalgalanmalarından emin değil. Ancak, piyasadaki rakiplerine kıyasla performansı birçok üst düzey kripto para biriminden daha iyi

Solana (SOL)

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Solana, geliştirme için iki kritik alanda Ethereum ile iyi uyum sağlar. Bunlar hız ve düşük işlem maliyetlerdir. Ethereum’un yapısı, ağdaki işlemleri saniyede 15-30 ile sınırlandırarak yüksek gaz ücretleriyle sonuçlanan darboğaz yaratır. Bu neden Solana, devrim niteliğindeki özellikleri nedeniyle birçok kripto yatırımcısını kendine çekmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Hafta Başı Hangi Coinlerde Hangi Gelişmeler Olacak ?

samsung galaxy a32

Samsung Galaxy A32 5G inceleme