içinde

20’nin Üzerinde İddiası Tuttu! İşte Yeni Bitcoin Kestirimi ve Olacaklar

Son Bitcoin fiyat yükselişi şimdiye kadarki en güçlüsüydü ve ivme bir müddettir açıkça arttı. Lakin tanınan analist Tony Spilotro’a nazaran, yakın vakitte uğursuz bir satış sinyali ortaya çıktı. Analiste nazaran, kripto para ünitesi artık küçük yavaşlama işaretleri gösteriyor. Tony Spilotro’a nazaran kusursuz bir formda Bitcoin’in birçok tepe ve taban fiyatını belirleyen kritik indikatör TD Sequential tekrar geri döndü. Pekala TD Sequential’dan gelen satış sinyali soucunda piyasada neler yaşanabilir? İşte TD Sequential göstergesine dayanan Bitcoin tahmini…

Tony Spilotro’dan Bitcoin kestirimi: Bitcoin’de uğursuz bir satış sinyali ortaya çıktı!

Teknik tahliller, son vakitlerde Bitcoin fiyat hareketini hakikat varsayım etmek için pek işe yaramadı. Teknikler yerine fiyat, yükselen ivme, güçlü on-chain temeller ve besbelli bir mevcut arz eksikliği tarafından yönlendirildi. Eğilim daha yüksek vakit dilimlerinde ortaya çıktığında, işler yalnızca Bitcoin için yükselişe geçti. Lider kripto para, geçtiğimiz günlerde yeni ATH’ler belirledi. Ancak birinci büyük BTC düzeltmesi yakında görülebilir mi? Tony Spilotro’a nazaran, piyasa analisti Thomas Demark tarafından tasarlanan TD Sequential göstergesi,  tam da bunu gösteriyor.

TD 9 son büyük dorukların birçoklarını öngördü – Kaynak: TradingView.com

Tony Spilotro’a nazaran, TD 9 satış heyetimi, sık kullanılmayan bir vakit diliminde ortaya çıktı: iki haftalık. Analiste nazaran, teknik tahliller yüksek vakit aralıklarında güçlü sonuçlar verir. Tony Spilotro’a nazaran, göstergeyi kullanan haftalık satış kurulumlarında sorun yokken günlük satış kurulumları 10.000 doların kırılmasından bu yana başarısız oluyor.

TD 9 satış heyetimi piyasada nelere sebep olabilir?

Tony Spilotro’a nazaran, iki haftalık vakit dilimlerinde, sinyal en büyük düzeltmelerden kimilerini üretti. En sonuncusu, büyük yükseliş dürtüsü başlamadan çabucak evvel 12.000 dolardan 10.000 doların altına hafif bir düzeltmeyle oldu. Ancak Tony Spilotro’a nazaran öteki vakit dilimlerinde olduğu üzere, TD 9 satış kurulumları Bitcoin boğa piyasalarında sıklıkla başarısız olur.

Boğa piyasalarında sonuçlar karışık lakin tesirli | Kaynak: TradingView.com

Tony Spilotro’a nazaran, son ana döngünün 20.000 dolarlık “zirvesine” daha yakından bakılırsa fotoğraf netleşebilir. Analiste nazaran, ayı piyasası başlamadan evvel bir TD 9 satış suramı ortaya çıktı. Tony Spilotro’a nazaran, BTC bu döngüyü takip ederse, mevcut yükseliş trendinde yalnızca bir aydan biraz daha fazla mühlet kalabilir. Siz bu bahiste ne düşünüyorsunuz? Sizce Bitcoin yükseliş trendinin sonuna mı yaklaşıyor? Yoksa ralli sürat kesmeden devam mı edecek?

İşte TD Sequential indikatörünün başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere TD Sequential, son periyotta piyasada hayli başarılı öngörülere imza attı. TD Sequential göstergesi, Bitcoin‘in 2019 tepesini 14.000 dolar ve taban fiyatını 6.400 dolar olarak isimlendirdi ve gerçek öngördü. TD Sequential, Aralık 2017’nin doruğunu ve 2018’in taban fiyatı da dahil olmak üzere Bitcoin’in en ünlü tepelerini ve tabanlarını gerçek bir halde varsayım etti. Bu indikatör ayrıyeten Tezos, Chainlink ve Ethereum isimli altcoin’lerindeki parabolik rallinin sonunu da hakikat bir formda iddia etti. Sonuç olarak indikatörün son yıllarda 20’nin üzerinde kripto para ve Bitcoin iddiası gerçek çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ünlü Analist Açıkladı: Bitcoin Nisan ve Haziran’da Bu Düzeylerde Olacak!

Altcoin Kâhini: Büyük Çöküş Geliyor! Bu 5 Altcoin ise Fırlayacak