içinde

ABD Kripto Borsaları SEC Tarafından İnceleniyor Savı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

ABD Senatörü Cyhthia Lummis’in ofisinde çalışan bir vazifelinin argümanına nazaran; ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’u (SEC) ülkedeki her kripto borsasını inceleme altına aldı.

Forbes’da yer alan haberde; SEC’in Coinbase’de listelenen kripto paralardan 9’unun menkul değer olduğu istikametinde yaptığı kıymetlendirme ve başlattığı incelemenin buzdağının yalnızca görünen kısmı olduğuna yer verildi.

İncelenen ABD Kripto Borsaları Listesinde Binance’de Var

ABD Senatörü Cyhtia Lummis’in ofisinden çıkan savda SEC‘in yalnızca Coinbase’i değil, tüm Amerika merkezli kripto borsalarını ve hacim olarak dünyanın en büyük borsası Binance’i araştırdığı belirtiliyor.

40’tan fazla kripto para borsasının inceleme olduğunu belirten Lummis’in ofisinde çalışan bu kişi, SEC’in, Emtia Vadeli Süreçler Komisyonu’yla (CFTC) hala mutabakat sağlayamadığını da kelamlarına ekledi:

“SEC, CFTC ile olan tartışmasını bir an evvel sonlandırmak istiyor. Şayet iki kurum kendi ortalarında bunu çözemezlerse, kanun yapıcılar devreye girecek. O vakit da büyük ihtimalle onlar ve Kongre CFTC’nin yanında olacaklar”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Binance Card’dan 3 Yeni Altcoin’e Dayanak Webilginç Kripto Para Haber

Argo Blockchain Yüksek Maliyetlerle Boğuşuyor Webilginç Kripto Para Haber