içinde

Kripto Bankasına Onay !

Sygnum, Abu Dabi Global Market’ten (ADGM) kripto birimlerine yönelik hizmet başlatmak için prensipte onay aldı.

Dijital varlık ticaret platformu Hayvn‘ın yanı sıra kripto para borsalarından Kraken de dahil olmak üzere, kripto para birimleriyle ilgilenen birkaç büyük şirkete ADGM’de merkez kurmak için lisans verildi.

Bir üs haline gelmek isteyen Abu Dabi, şimdi de Sygnum ile prensipte anlaşmaya vardı.

Kripto Bankası Sygnum, Abu Dabi’den Prensipte Onay Aldı

Abu Dabi Global Market‘in Finansal Hizmetler Düzenleme Kurumu (FSRA) BAE başkentindeki faaliyetlerini genişletmek ve bölgedeki kripto para birimlerine yönelik artan talebi karşılamak için İsviçre merkezli dijital varlık bankası Sygnum’a prensipte onay verdi.

Bugün yapılan açıklamada; Sygnum‘un yeni Orta Doğu merkezinin, İsviçre’nin finansal piyasa denetleme kurumu (Finma) tarafından düzenlenen hizmetler sunacağı belirtildi.

Bu hizmetler arasında, dijital varlık bankacılığı, varlık yönetimi, tokenizasyon ve B2B bankacılık hizmetlerinden oluşan kriptoya özgü bir paket yer alıyor.

Şirketin hedefinde, BAE’ye taşınan blockchain firmalarından mevcut yerel kripto para vakıflarına ve projelerine, geleneksel kurumsal yatırımcılara ve varlıklı bireysel yatırımcılara uzanan çeşitli müşteriler bulunuyor.

Yazar

Lunc Coin – Terra Classic Lunc Coin Yorum Terra Classic Luna Fiyat

FTX Kaybından Dolayı Yatırımcılarından Özür Diledi !