içinde

Adidas Metaversede !

Bored Ape Yacht Club, gmoney NFT ve PUNKS çizgi roman ile işbirliği icra eden Adidas, Metaverse yaşamına adım attığını duyurdu. Adidas’ın mobil uygulamasında piyasaya sürülen bir makalede, bu girişimin arkasındaki geliştiricilerin şu ifadeleri yer aldı:

En orijinal fikirlerle anılmayı seven Adidas, bu sonbaharda yeniden yaratıcılığının sınırlarını zorladı: Metaverse. Buradaki hedefimiz ise, metaverse içerisindeki her insanın gelişimini görmek. Metaverse, herkesin en özgün ve uçuk fikirlerini dahi anlatım edebileceği yerdir. Bu sakinler, blockchain ve NFT’ler sayesinde de tasarımlarının bir kısmına sahip olabilirler.

Today we leap Into The Metaverse with @BoredApeYC, @gmoneyNFT & @punkscomic.

It’s time to enter a world of limitless possibilities.Https://t.Co/LmgtrRn20c pic.Twitter.Com/40kU8tayrS

— adidas Originals (@adidasoriginals) December 2, 2021

Makalede Bored Ape NFT’nin bir parçasının, Adidas’ın ikonlaşmış eşofmanını öne çıkaracak biçimde yine çizildiği belirtildi. Bored Ape Yacht Club (ETH’de geliştirilen popüler NFT koleksiyonu), Ethereum (ETH) blok zincirinde basılmış 10.000’den fazla NFT yer alıyor.

Bu arada gmoney, mühim bir kripto para birimi olmasının yanı sıra Fortune NFTy 50’de öne çıkan NFT influencer’i olarak biliniyor. Son olarak, PUNKS Comic kripto çizgi romanları kurmak için NFT ve çizgi romanların dünyalarını birleştiriyor. Cointelegraph Research, NFT satışlarının sene sonuna kadar 18 milyar dolarlık üstün dereceli bir bitişe ulaşabileceğini  ve böylece NFT, kripto sektörünün en oldukça performans gösteren alanlarından biri olacağını tahmin ediyor.

Blockchain.com NFT Pazarı Beta Sürümünü Başlattı !

Token Nedir? Token ile Coin Arasındaki Fark