içinde

Akaryakıt İstasyonu OTR, Kripto Ödeme Dayanağı Başlattı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Benzin istasyonu ve market şirketi On The Run (OTR), Avustralya genelindeki 175 akaryakıt istasyonunda kripto ödeme hizmetlerini başlattı.

OTR, kripto para borsası Crypto.com ve ödeme sistemleri sağlayıcısı DataMesh iş birliğiyle müşterilerine kripto ödeme fırsatı sunuyor. Crypto.com, Hisse Merchant hizmetini bir ödeme yerleşim katmanı olarak sağlarken, Datamesh satış noktası terminalleriyle iştirake dahil oldu.

On The Run, Kripto Hizmetlerini Genişletecek

OTR, 175 akaryakıt istasyonunun altyapısını hazırlayarak kripto ödeme hizmetleri için hazır hale getirdi. Çok daha fazla büyüme için hazır olan sistem sırf 8 hafta içerisinde kuruldu.

175 mağazaya ek olarak, OTR’nin ana şirketi Peregrine Corp, kripto ödeme hizmetini Subway, Oporto ve Krispy Kreme üzere ülke genelinde 250 perakende firmaya daha yaymayı planlıyor.

Crypto.com’un bu kapsamdaki süreçlerden sıfır fiyat aldığını belirten Crypto.com‘un Asya ve Pasifik genel müdürü Karl Mohan, sistem hakkındaki görüşlerini şu halde paylaştı:

“İster bir kafe sahibi olun, ister binlerce mağaza işleten biri olun, rastgele bir firma tak ve çalıştır yapabilir. Olağan ki, Bitcoin ve Ethereum, piyasa kıymeti nedeniyle zati listenin başında. Fakat çok sayıda tüketici, Avustralya stablecoin’leri ile ödemeye başlamaya hazır”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

AB Milletvekilleri Kriptoya Milletlerarası Standartlar Getirmek İstiyor Webilginç Kripto Para Haber

Certik Nedir? CTK Ne İşe Yarar?