içinde

Akbank’tan Avalanche İş Birliği Duyurusu Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Akbank LAB, Twitter üzerinden Avalanche (AVAX) teknolojisiyle teknolojisiyle düzenlenecek onarıcı finans temalı Akbank ReFi Hackathon’un çok yakında başlayacağını duyurdu.

Kripto dalı geliştikçe birçok banka ve borsa işbirliği yaparak, kripto paraların benimsenme emeliyle olumlu istikamette adımlar atıyor. Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Akbank, daha evvel Ripple ile işbirliğine gitmişti. Artık de Avalanche teknolojisiyle geliştirilen iş birliği eserini piyasaya sürüyor.

Akbank, Avalanche ile İş Birliği Yapıyor

NFT standı, kripto para iş birlikleriyle bölüme daha evvel adım atan Akbank, yeni uygulamalar geliştiriyor. Akbank Lab, Twitter üzerinden Avalanche teknolojisiyle piyasaya sürülecek olan onarıcı finans temalı Akbank ReFi Hackathon’un duyurusunu yaptı.

Akbank Sanat NFT Yapıtları ile Karşımızdaydı

Kripto kesimini yakından takip eden Akbank, Akbank Sanat olarak daha evvel, “Dijital Sanatta Artık: Alternatif Gerçeklikler + NFT” standını sanatseverleri bir ortaya getirmişti.

NFT yapıtlara yer verilen stantta, görsel sanatlar, ses sanatı, artırılmış gerçeklik ve sürükleyici ortamlar üzerine dijital teknolojiler kullanarak çalışan sanatkarların yapıtlarının yanı sıra farklı stiller ve sanatsal araştırmalar da bir ortaya getirilmişti.

Avalanche ile iş birliği yapan Akbank’ın daha evvelki periyotlardan gelen kripto deneyimini uygulamalarına nasıl aktarılacağı merakla bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Solana Cüzdan Sağlayıcısı Phantom, Sistemlerinin Atakla Başa Çıktığı Söyledi Webilginç Kripto Para Haber

Hotbit, Web Sitesi Hizmetini Askıya Alıyor Webilginç Kripto Para Haber