içinde

Alice Neden Yükseliyor? 28 Temmuz 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para piyasalarında dalgalanmalar devam ederken birtakım kripto paralarda anlık yükselişler yaşanmaya devam ediyor. Bu kere de yükselişi ile dikkatleri bir GameFi projesi çekti. Gün içerisinde yüzde 25’lik artışla dikkatleri üstüne çeken ALICE, 2.01 dolar düzeyinde süratli bir yükseliş ile 2.95 dolar düzeyine kadar çıktı. Gelin bu yükselişin gerisindeki sebebe değinelim.

Alice Neden Yükseldi?

Özellikle 2022’nin başlangıcından bu yana GameFi projeleri hayli büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Bu noktada muvaffakiyete ulaşan projeler toplulukları tarafından desteklenirken lokal token’larında da bunun tesirleri görülebiliyor. Son olarak metaverse projesi MyNeighborAlice, kısa mühlet evvel topluluğu için heyecan verici bir haber duyurdu. Marketplace’in lansmanı. Bunun heyecan verici bir gün olduğunu kaydeden proje, Marketplace’in kullanıcıların Eşler Ortası bazında arazi listelemelerine ve takas etmelerine müsaade verdiğini açıkladı.

Bu açıklamalar sonrası yükselişe geçen projenin mahallî token’ı yüzde 25’lik bir artış yaşadı.

Duyurunun devamında MyNeighborAlice, kullanıcıların Marketplace’i kullanmaya başlamak için Metamask’ı yüklemeleri ve BSC ağını eklemeleri gerektiğini ve ayrıyeten rastgele bir süreç için gaz fiyatlarını ödemek için BNB sahipliğinin gerekli olacağını açıklandı. Oyuncular öteki kullanıcılardan arazi satın almak isterse ALICE token’ını kullanmaları gerekiyor. Bu ya yakın vakitte başlayacak olan arazi satışı için ALICE alan kullanıcıların artmasına neden oldu. O denli CoinGecko’ya nazaran ALICE’in 24 saatlik hacmi yüzde 580 arttı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ripple Hukuk Danışmanı: SEC’in Yaptığı Zorbalık Webilginç Kripto Para Haber

Oasis Labs Yapay Zeka Çalışmaları için Meta ile Anlaştı Webilginç Kripto Para Haber