içinde

Altcoin Kâhini: Büyük Çöküş Geliyor! Bu 5 Altcoin ise Fırlayacak

Mart ayında Bitcoin (BTC)’in taban yapacağını öngören tanınan kripto analisti vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), yeni kestirimlerini paylaştı. Analist, altcoin’lerin kısa vadede değerli bir düzeltme yapacağını iddia ediyor. Lakin vilayet Capo Of Crypto, patlayacağına inandığı altcoin projelerini açıklıyor. Ayrıyeten analist, Bitcoin kestirimini ve görülecek düzeyleri de paylaşıyor.

il Capo Of Crypto: Şimdi altcoin satın almıyorum! Daha fazla çöküş geliyor

Sektörde “il Capo Of Crypto (CryptoCapo)” olarak bilinen gizemli trader, altcoin’lerin büyük bir sermaye girişine şahit olacağını söylüyor. Lakin analist, bunun değerli bir geri çekilme gerçekleştikten sonra olacağını da ekliyor. Geçtiğimiz gün, genel kripto para piyasası değeri yaklaşık 100 milyar dolar düştü. Fakat analist, altcoin’lere daha fazla bahis yapmaya tam olarak hazır olmadıklarını belirtiyor. vilayet Capo Of Crypto hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Henüz satın almıyorum. Daha fazla çöküş geliyor. Dipleri almaya hazırlanın!

Kaynak: vilayet Capo Of Crypto

Usta analist: NOIA, uyuyan dev! 1 dolar kaçınılmazdır

il Capo Of Crypto’nun kripto dalgalanmasının ortasında yakından takip ettiği bir altcoin projesi Syntropy (NOIA)’dir. Trader zımnilik odaklı kripto para projesinin şu anki 0,26 dolarlık fiyatından %284.62’lik bir artış yaşayacağını iddia ediyor. Analist, kripto paranın 1 dolara ulaşacağına dair teze giriyor. vilayet Capo Of Crypto hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

NOIA, uyuyan dev! 1 dolar kaçınılmazdır.

Ünlü analist,  dört altcoin’de de yükseliş eğilimi gösteriyor

Usta analist, farklı dört altcoin’de de yükseliş eğilimi gösterdiğini belirtti: Oracle platformu Band Protocol, tedarik zinciri idare aracı VeChain (VET), ölçeklenebilir Blockchain platformu Elrond (EGLD) ve merkezi olmayan finans (DeFi) projesi Fantom (FTM). vilayet Capo Of Crypto 46.800 takipçisine, Bitcoin’in 59.000 – 62.000 dolar aralığına ulaşmasının akabinde bir öteki düşüş beklediklerini söylüyor. vilayet Capo Of Crypto mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

59.000-62.000 dolara ulaştığında daha büyük bir düşüş bekliyorum. Şimdi geç kalan satışları tasfiye etmek için ‘daha küçük’ bir düşüş…

Kaynak: vilayet Capo Of Crypto

il Capo Of Crypto: 39.000-40.000 dolar aralığındaki düşüş satın alma fırsatı sunacak!

Analist, 39.000-40.000 dolar aralığındaki düşüşün cazibeli bir satın alma düzeyi olacağını öne sürüyor. Analist, bu düzeylerin önder kripto para ünitesinden daha fazla almak isteyen yatırımcılara yarar sağlayacağını söylüyor. vilayet Capo Of Crypto mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bölge 2’yi satın alma mümkünlüğü daha yüksektir.

İşte vilayet Capo Of Crypto’nun başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, 2020 yılının başlarında vilayet Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da başarılı bir formda bildi. vilayet Capo Of Crypto, öbür altcoin projelerinin gördüğü büyük düşüşleri de yanlışsız bir biçimde varsayım etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin varsayımlarını dikkatle izliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

20’nin Üzerinde İddiası Tuttu! İşte Yeni Bitcoin Kestirimi ve Olacaklar

Elon Musk Piyasayı Tekrar Hareketlendirdi: Hepsine Hükmedecek Bir Para…