içinde

Altın Piyasasında İhtilal: Türk Yatırımcılara Dijital Altın!

Yüzden fazla kripto paranın listelendiği Türk Bitcoin ve altcoin alım satım platformu Bitexen, Türkiye’de birinci olan bir teknolojiyi kullanıcılarına sunuyor. Ponte Küresel ile Bitexen Teknoloji A.Ş. ortasında yeni bir iştirak kuruldu. Fiziki altın’a dayalı dijital altın GOLDp artık Bitexen’de listeleniyor.

Fiziki altın’a dayalı dijital altın GOLDp artık Bitexen’de listeleniyor!

Ponte Küresel ile Bitexen Teknoloji A.Ş. ortasında imzalanan iş birliği sonucunda, fiziki altına dayalı dijital altın GOLDp artık Türk Bitcoin ve altcoin alım satım platformu Bitexen’de listeleniyor. Bitexen Teknoloji A.Ş., Bitexen borsasının kullanıcılarına Ponte Küresel ile altın piyasasını değiştirecek yeni bir teknoloji sağlamak üzere bir iş birliğine gitti. Bitexen Teknoloji A.Ş, PonteGold (GOLDp) Token üretim sürecinin teknolojik partneridir. Bu yeni teknoloji ile günümüz altın piyasalarında karşılaşılan istikrar, likidite ve saklama sıkıntılarına bir tahlil olarak altın yatırımcılarına Türkiye’de birinci olan bir teknoloji sağlamış olacak.

Ethereum Blockchain’i üzerinde akıllı kontratlar ile oluşturulan GOLDp; 1 gram altın’ın yüz modüle bölünmesi ile oluşan kesimlere eşit. Böylelikle, 100 GOLDp sahibi bir yatırımcı 1 gram altına denk gelen dijital varlığa sahip olmuş olacak. Oluşturulan dijital varlığın karşılığı altın’lar, Golden Küresel Bank aracılığıyla teminat altına alınacak olup Golden Küresel Bankası Loco London muhabir banka hesaplarında yahut Borsa İstanbul Değerli Madenler ve Taşlar Piyasası’na ilişkin kasada fizikî olarak tutulacak.

Bitexen’de 102 kripto para ve 5.151 süreç çifti bulunuyor

Toplamda 102 kripto para ve 5.151 süreç çifti ile kullanıcılarına hizmet veren Bitcoin ve altcoin alım satım platformu Bitexen, hayata geçirilen bu iş birliği kapsamında kıymetli yeniliklere imza atıyor. Bitexen yatırım ve alım satımı yapmak isteyen kullanıcılarına anında ve çarçabuk 7/24 altın alabilme, satabilme ve saklayabilme imkanı sağlayacak. Bitexen Teknoloji A.Ş., bu mutabakat ile kripto para portföyüne yeni bir boyut kazandırmış oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Türkiye’den Görünümler: Bu Altcoin’den Almak İçin Otomobilini Satıyor!

Türkiye’de Bir Birinci: Bir İnşaat Projesi Birinci Defa Bitcoin ile Satılıyor!