içinde

Bu Coinler 10x olabilir Analist açıkladı !

Kripto pazarında devam eden düzeltme kademesi, birkaç büyük kripto para ünitesinin tüm vakitlerin en yükseklerine şahit olmasının akabinde Kasım 2021’de başladı.

Lakin bu düşüş, güçlü projeleri bile yüzde 70-80 oranında düşürdü. Kimilerine nazaran, ilgilenen traderlar için büyük bir indirim getirdi. Analist Brian Bollinger, düzeltme sonrası rallisi harika getiriler sunabilen bu birtakım altcoin projelerini tahlil ediyor. İşte detaylar…

Lider altcoin Ethereum, listenin başında

16 Kasım 2021’de, ikinci en büyük kripto para ünitesi Ethereum (ETH), 4.891 dolar ile tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştı. Bununla birlikte, devam eden geri çekilme kimi değerli takviye düzeylerini aştı. Yüzde 81.6’lık bir kayıp kaydederek mevcut çok yıllık en düşük 896.11 dolara düştü. Coin, haftalık mum kapanışını 1.000 doların üzerinde başardı. Bu ruhsal seviyeyi sürdürdü. Ayrıyeten, hizalanmış düzeydeki düşük fiyat reddi mumları 1000 dolar. Analist, 0.786 Fibonacci düzeltme düzeyini destekleyerek yüksek bir talep bölgesi öngörüyor.

Analiste nazaran bu dayanak düzeyi bir taban oluşturma potansiyeline sahiptir. ETH fiyatını tekrar toparlanmaya başlaması için destekleyebilir. 2000 dolarlık kesinti, kurtarma için ek bir onay vermelidir. Ayrıyeten, potansiyel ralli 4.891 dolarlık ATH’ye işaret edebilir yahut güçlü bir yükseliş senaryosu altında yükselebilir. Analist, trend tabanlı Fib uzantısının, 5.665 doları gösterdiğini söylüyor.

FTT için sırada neler var?

Dokuz aylık düşüş trendi, FTT/USDT çiftini yüzde 75 oranında geriye itti. Coin,  21.5 dolara düştü. Bu dayanak düzeyi daha evvel Mayıs 2021 düşüşünü durdurdu.Temmuz-Ağustos boğa rallisini destekledi. Geçen hafta, altcoin bu takviye düzeyine zar güç dokundu ve geri döndü. Ayrıyeten, birebir durumda bulunan 0,786 Fibonacci düzeltme düzeyi, bu talep bölgesinin tartısını artırıyor. Analiste nazaran bu takviyeden muhtemel bir geri dönüş, ek onay için kıymetli tedarik bölgesini ihlal etmelidir.

Alıcılar trend denetimini yine kazanırsa, altcoin 85 dolarlık ATH’ye ve kâfi yükseliş momentumu ile 102 dolara yükselebilir.

MANA fiyatı için grafikler neler gösteriyor?

Kasım 2021 ATH’sinden bu yana 5.9 dolarlık sabit bir düşüş sergiledi. Bu düşüş, metaverse coin’i yüzde 89,75 oranında düşürdü. Ekim 2021 boğa rallisini destekleyen birebir dayanak düzeyi olan 0,731 dolar işaretine ulaştı. En büyük kripto para birimi-Bitcoin, 20000 doların üzerinde sürdürülebilirlik gösterirken, MANA grafiği, 0,8 dolar dayanak bölgesinin yakınında sabah yıldızı mum modellerinin oluşumunu yansıtıyor.

Analiste nazaran bir boğa rallisi için daha yeterli bir onay elde etmek için 1.7 doları geri almalıdır. Satın alma baskısı devam ederse, coin fiyatı ATH’yi tekrar ziyaret edebilir. Analiste nazaran bu da yüzde 588’lik bir büyüme potansiyeline işaret eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Google Nwes’in Tasarımı Baştan Aşağı Değişiyor

Vitalik Buterin Bu 2 Altcoin’i Seçti: Durduramayacaklar!