içinde

ANALİST Capo’dan ADA, ETH, SOL ve BTC tahminleri

Son piyasa düşüşünü doğru bir şekilde tahmin eden popüler bir analist dört büyük kripto varlığı için yeni fiyat hedefleri belirliyor. Bu varlıkların arasında Bitcoin (BTC), Cardano (ADA), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) yer alıyor. İşte Crypto Capo’nun tahminleri…

Capo’dan ADA, ETH, SOL ve BTC tahminleri

Mart ayında, birkaç büyük kripto paranın yüzde 50 oranında düşeceğini söyleyen anonim kripto traderı Capo, şimdi 423.200 Twitter takipçisine Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Solana için sırada ne olduğunu söylüyor. Analist, “bazı ilginç seviyeler” diyerek aşağıdaki tahminleri paylaşıyor:

  • BTC: 15.800 dolar – 16.200 dolar
  • ETH: 650 dolar – 750 dolar
  • ADA: 0,29 dolar – 0,32 dolar
  • SOL: 18,00 dolar – 20,00 dolar

Analistin önceki tahminleri

Capo’nun en son tahminleri, 17 Haziran’da piyasa değerine göre ilk iki kripto para birimi için fiyat hedeflerini aşağı yönlü revize etmesinin hemen ardından geldi. Analist, BTC’nin 21.000 dolardan 16.200 dolara düşeceğini tahmin etti. Tahminleriyle ETH’yi 1.200 dolardan 750 dolara düşürdü. Ardından 27 Haziran’da Ethereum’un yeni destek seviyesini 700 ila 800 dolar aralığında tutacağını belirtti. Ethereum’un dirence doğru değer kaybı yaşayacağını ve düzeltme yaşayacağını tahmin etmişti. En büyük altcoin’de destek seviyesi olarak 700-800 dolara işaret etti.

Bundan daha da geriye gidersek Capo, geçtiğimiz yıllarda Bitcoin’in 3.500 dolara düşeceğini doğru bir şekilde tahmin etmişti. Ayrıca, XRP’nin fiyatının 0.11 dolara gerileyeceğini doğru bir şekilde tahmin etti. Ayrıca, geçtiğimiz boğa koşusunda, Cardano’nun yükselişe devam etmeden önce 1.90 dolara kadar düşeceğini de tahmin etmişti.

Piyasada son durum nedir?

Peki, analistin bahsettiği kripto para birimlerinde son fiyat durumu nedir? Şu anda, önde gelen kripto para birimi Bitcoin, gün içinde yüzde 0.3’lük düşüş yaşamış durumda. 19.155 dolardan işlem görüyor. En büyük akıllı sözleşme platformu Ethereum, son 24 saatte yüzde 1.6’lık bir yükseliş yaşadı. 1.064 dolardan el değiştiriyor.  Ölçeklenebilir Blockchain platformu Cardano, yüzde 0.9 oranında yeşil renkte. 0.45 dolar karşılığında el değiştiriyor. Ethereum rakibi ve katman-1 Blockchain’i Solana, yüzde 1’lik bir yükseliş ile 32.9 dolardan işlem görüyor.

Haftanın son gününde piyasanın yatay seyrettiğini söyleyebiliriz. Kripto para birimleri, özellikle Bitcoin’in 20.000 doların altına inmesinin ardından, kayıplarını telafi etmeye çalışıyor gibi görünüyor. Önümüzdeki süreçte neler olacağını ve hangi seviyelerin görüleceğini ise zaman gösterecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Çin Tesla teslimatları düşüyor ! Elon Musk İÇİN ZOR DURUM..

Aile Destek Programı başvurusu nasıl yapılır?