içinde

Analistler BTC İçin Ne Fiyat Veriyor? Haftanın Tanınan Altcoinleri Hangileri? Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Bitcoin’de yükseliş başladı, analistler neler diyor?

Analistler BTC Hakkında Ne Diyor?

Zincir üstü data analitiği CryptoQuant’tan bir kripto varlık analisti Bitcoin ile ilgili mümkün fiyat iddialarını paylaştı. Analiste nazaran Bitcoin’in 18 Haziran itibariyle 17 bin 662 dolara düştüğü düzey taban düzeyi olmayabilir ama analiste nazaran şu anki düzey göz önünde bulundurulursa bu varsayım çok da geçerli olmayabilir. Bu varsayımla ilgili yorum yapan bir başka analist Tomas Hancar, Bitcoin’in bu alt fiyata ulaşması için 1/3 baht görüyor yani çok düşük bir ihtimal diyebiliriz. Hancar, bu düzeylerden alım yapılır mı sorusuna ise Bitcoin alımının artık başlaması gerektiğini ve kısa bir mühlet sonra çok güçlü bir sıçrama yaşanacağını söyleyerek karşılık vermiş. Yani analist Hancar’a nazaran Bitcoin için şu an tam da alım vakti zira yakın vakitte düzgün bir sıçrama olacağını belirtmiş analist. Birçok kripto para yatırımcısının yakından takip ettiği Crypto Rover isimli bir analist ise Bitcoin’de boğa formasyonun çalışması durumunda önder kripto para ünitesinin sert bir yükseliş trendine gireceğini söylüyor. Tanınan analistin aktardığına nazaran Bitcoin 28 bin dolar düzeyini aşarsa 40 bin dolara kadar yükselebilir. Analist tıpkı vakitte bu yükselişin bir boğa koşusundan çok küçük bir trend olacağını da kelamları ortasında eklemiş. Bloomberg Intelligence’ın kıdemli analisti McGlone da tekrar başka analistlerin yorumuna misal bir biçimde yorum yaparak Bitcoin için uygun bir satın alma vakti olduğunu belirtmiş.

Haftanın Tanınan Kripto Para Birimleri

Haftanın öne çıkan tanınan kripto para ünitelerine baktığımızda listenin başını Bitcoin çekiyor. Bitcoin’den sonra ise Luna geliyor. Luna’nın son 24 saatlik bilgilerine baktığımızda %3,36 yükseliş kaydederek 2 dolar 15 cent civarında fiyatlandığını görüyoruz. Luna’nın gerisinden listede yerini alan kripto para ünitesi ise Waves oluyor. Waves geçtiğimiz hafta başında 5,65 dolardan 6,48 dolara kadar yüzde 15 oranında düzgün bir yükseliş kaydetti. Devam eden günlerde 6 dolar bandına tutunamayan altcoin 5,6 dolara kadar çekilirken haftanın taban düzeyini kaydetti. Taban düzeyinden sonra tekrar bir yükseliş trendi yaşayan Waves 6,65 dolara kadar çıkarak haftanın tepesini kaydetti ve an itibariyle 24 saatlik datalara baktığımızda %5,25 yükselişle 6,33 dolar düzeyinden fiyatlanıyor. Listenin geri kalanında bizleri Ceek coin karşılıyor. Ceek’e baktığımızda o da durağan bir hafta geçirdikten sonra an itibariyle %2’lik bir yükselişle 24 cent düzeyinden fiyatlanmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Binance, Bu 9 Altcoin İçin Sıcak Gelişmeleri Duyurdu! Webilginç Kripto

Kripto Para Borsası Binance, WazirX ile Ortasındaki Off-Chain Transferlerini Devre Dışı Bırakıyor Webilginç Kripto Para Haber