içinde

Animoca Brand, NFT’ye Yatırım Yapmak İçin 45 Milyon Dolar Topladı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Hong Kong blockchain yatırım şirketi Animoca Brands‘ın Japon ünitesi Animoca Brands KK NFT yatırımı için 45 milyon dolar topladığını açıkladı.

Animoca Brands KK, Ekim 2021’de kurulmuş ve Şubat ayında birinci cinste 10 milyon dolar fon topladığını duyurmuştu. Şirketten gelen yeni bir açıklamada, dünyanın en büyük ikinci finans kümesi Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) ve Animoca Brands‘tan ortaklaşa yatırım alındığı aktarıldı.

Animoca Brand KK Yatırımı NFT Benimsemesi İçin de Kullanacak

Animoca Brand KK’nin NFT için 45 milyon dolar yatırım almasının akabinde yapılan bir basın açıklamasına nazaran, Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) ve Animoca Brands’in her biri 22,5 milyon dolar olmak üzere yatırım yaptı. Animoca Brands Japan şirketi için iki firma da birinci etapta 500 milyon dolar bedel biçti.

Animoca Brands Japan, yeni sermayenin tanınan NFT’lere yatırım yapmak, şirketi geliştirmek, NFT’yi benimsemeyi teşvik etmek ve NFT’ler için bir ağ oluşturmak için kullanılacağını söyledi. Mart 2022’de MUFG ve Animoca Brands KK , Japonya’da NFT ekosistemini geliştirmek için bir iş birliği duyurmuştu. İş birliği akabinde gelen yatırımlar, şirketlerin dijital varlık ortak gayeler doğrultusunda yürüdüğünün delili olarak yorumlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Mode Global’e FCA’dan Kripto Para Onayı Webilginç Kripto Para Haber

Algoritmik Stablecoin USDN, Dolar Peg’inden Uzaklaştı Webilginç Kripto Para Haber