içinde

Araba NFT’leri Gerçek Modellerden Daha Değerli Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto severler, kimi vakit araba modelleri için oluşturulan NFT’leri gerçek fiyatlarından daha fazla para ödüyor.

Otomotiv tutkunuysanız bir Ferrari koleksiyonunuz olsun isteyebilirdiniz. Hem teknoloji hem de otomotivi seviyorsanız, yolunuzun NFT koleksiyonlarına düşmesi an problemidir. Araba NFT’leri, tıpkı gerçek dünyadaki üzere bilhassa sahipleri düşünülerek üretiliyor. Ender olmaları en az küçükken alınan Turbo sakızlarından çıkan araba fotoğrafları kadar değerli. Aşağıdaki listede sizi gerçeğinden daha kıymetli olan araba NFT’leri bekliyor.

Otomobil NFT’leri: En Değerlisi 8 Milyon Dolar

1) Car Man Logo

Sadece logo olan bu görsel, şaşırtan bir biçimde 8.562.450 milyon dolarlık bir fiyatla arabayla ilgili en kıymetli NFT olarak öne çıkıyor.

Bunun yerine, var olan en çok aranan klasik arabalardan biri olan özgün bir Aston Martin DB5’i 6,9 milyon dolara satın alabilir ve akaryakıt parasını saklayabilirsiniz.

2) Nissan GT-R

Nissan, Eylül ayında spor GT-R modelinin 3 boyutlu bir sunumu 2,3 milyon dolardan fazla bir fiyata açık artırmaya çıkarttı. Şayet gerçek bir GT-R35 almak isteseydiniz 200 bin dolar ödemeniz kafiydi, tabi 10 katını vererek NFT’sine de sahip olabilirsiniz.

3) Mercedes-AMG Formula 1 W13 2022

Listede kıymetli sayılabilecek F1 koleksiyonları var, Mercedes’in Formula 1 aracı ise bunların içinde en kıymetli olanı. Fiyatı tam olarak 1.497.841 milyon dolar, replikası da bu fiyatlara alınabiliyor.

4) Pesta Formula 1

Gerçek bir F1 aracı değil, lakin metaverse’e uygulanabilir birinci örneklerden olması onu kıymetli kılıyor. Kripto hayranlarının ona biçtiği bedel gerçeği üzere 1.497.841 milyon dolar.

5) RBC9ELEVEN Porsche

Tamamen NFT olarak beden bulan 911 Porsche’nin fiyatı 309 bin dolar olarak karşımıza çıkıyor. Bu fiyata neredeyse iki tane 911 almak mümkün.

6) Patlayan bir Lamborghini Videosu

Yepyeni bir Lamborghini Huracan almak isteseydiniz yaklaşık 200 bin dolar ödemeniz gerekiyordu. Şayet yanan bir Lamborghini’nin görüntüsünü satın almak isterseniz 250 bin dolarlık bir sayısı gözden çıkarmanız gerekiyor.

7) DeLorean DMC-12

Geleceğe Dönüş serisinin hayranları , ‘zamanda seyahat yapan’ DeLorean’ı çok yakından tanırlar. Koyu hayranlar ise yaklaşık 138 bin dolar karşılığında DeLorean DMC-12’nin NFT’sini satın alabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Abrdn, Digital Exchange Archax’ın Hissedarı Oldu Webilginç Kripto Para Haber

Shinsei Bank, Müşterilerini Kripto Parayla Ödüllendiriyor Webilginç Kripto Para Haber