içinde

ARK Invest CEO’sunda Bitcoin ve Altın İddiası: Daha Fazlası Geliyor!

ARK Invest CEO’su Cathie Wood, Bitcoin (BTC)’in gücünü enflasyona karşı bir muhafaza olarak vurguluyor. Ayrıyeten Cathie Wood, Bitcoin ve altın’ın vakitle daha fazla yükseleceğini vurguluyor. Lakin ARK Invest CEO’su, Bitcoin’in altın’ı geçeceğine inanıyor.

Cathie Wood: Bitcoin ve altın vakitle daha çok yükselecek! Fakat BTC altın’ı geçecek

ARK Invest CEO’su, Yahoo Finance ile yaptığı yeni bir röportajda, BTC’nin altın’dan daha âlâ performans göstermeye devam etmesini beklediğini söyledi. Cathie Wood bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Enflasyona karşı Bitcoin’den daha düzgün bir tedbir olmadığına inanıyorum. Bildiğimiz üzere, altın hareket ediyor, lakin artık Bitcoin‘de epeyce kıymetli ölçüde geride kalıyor. Bu yüzden muhtemelen bir ölçü pay değişimi var, lakin her ikisinin de vakitle güzel işleyeceğine inanıyorum.

Cathie Woods, Bitcoin’in kurumsal yatırımcılar ve büyük şirketler ortasında benimsenmesinin de artmasını beklediğini söylüyor. Cathie Wood hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sanırım daha fazla şirketin bu varlığı bilançolarına koyduğunu göreceğiz ve bilhassa teknolojiyi anlayan ve bu bahiste rahat olan teknoloji şirketlerini de göreceğiz.

ARK Invest CEO’su: Bitcoin’in fiyat performansı dikkat çekici

Cathie Woods, Bitcoin’in 2018’in başlarında başlayan devasa ayı piyasasından nispeten süratli toparlanmasının dikkat cazip olduğunu söylüyor. ARK Invest CEO’su, makroekonominin önde gelen kripto para ünitesinin süratle tekrar canlanmasında kıymetli bir rol oynadığına inanıyor. Cathie Wood hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Genellikle 2017’de Bitcoin’de olduğu üzere parabolik bir hareket olduğunda, o varlığın yahut o payın doruğa geri dönmesi çoklukla bir kuşak alır. Ancak BTC yaptı…

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere ARK, Bitcoin’de yıllardır yükseliş gösteriyor ve birinci Bitcoin yatırımını fiyat yaklaşık 250 dolarken 2015’te satın aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ünlü CEO Altın ve Bitcoin Fiyatını Yorumladı: 3x Yapacak!

Değerli Dönüm Noktalarını Bildi! İşte Savlı Altın ve Bitcoin İddiası