içinde

Astar, Alchemy’den Altyapı Dayanağı Alacak Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Alchemy, Polkadot ağında yer alan Astar’a Node altyapısı sağlamak için bir muahede yaptığını duyurdu.

Ethereum Virtual Machine ve WebAssembly üzere yazılımları destekleyen Astar, yeni iş birliğiyle altyapısını güçlendiriyor. Alchemy ve Astar iştirakiyle, Astar geliştiricilerinin altyapı ihtiyaçlarının karşılanması için Alchemy’nin SuperNode isimli amiral gemisini kullanılacak.

Astar ve Alchemy Paydaşlığı İşleri Kolaylaştırıyor

Ethereum tabanlı altyapı sağlayıcısı Alchemy’nin SuperNode’u mutabakat kapsamında Astar’ın dApp’lerinin bağlı kalması ve arıza mühletini önlemesi için bir orta yazılım platformu olarak vazife alacak.

API hizmetini Ethereum, Polygon ve Solana üzere Blockchain platformlarında sunan Alchemy eser lideri Rob Boyle paydaşlık hakkında şunları söyledi:

“Alchemy altyapısı, geliştiricilerin sonsuz ölçeklenebilirlik, doğruluk ve güvenilirliğe sahip rastgele bir dApp oluşturmasını kolaylaştırıyor. Yarının merkeziyetsiz uygulamalarını güçlendirecek daha yeterli bir web3 oluşturma çağını teşvik etmek için Astar ile güçlerimizi birleştirmekten heyecan duyuyoruz.”

0x, Aave, dYdX , OpenSea ve Nifty Gateway üzere Ethereum’daki tanınan uygulamalar tarafından ölçeklendirme muhtaçlıkları için kullanılan Alchemy; Şubat ayında 10.2 milyar dolarlık bir değerlemeyle 200 milyon dolar topladı. Astar iş birliğiyle de hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Terra Çöküşünde Bir Kaybeden Daha: Hashed Webilginç Kripto Para Haber

Galoy, Bitcoin Tabanlı Stablesats’ı Duyurdu Webilginç Kripto Para Haber