içinde

Axie Infinity ,Binance Ronin ağ geçidi sözleşmesine ait !

Geçtiğimiz gün boyunca, yüklü miktarda metaverse coin yer alan bir cüzdanın arkasında kim olduğu merak edilmekteydi.

Axie Infinity ANLIK FİYAT

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Birçok spekülasyondan sonra, 22 milyardan fazla Axie Infinity oyun içi tokeni Smooth Love Potion (SLP) barındıran cüzdanın Binance’e ait bir adres olduğu belirlendi. İşte detaylar…

Metaverse coin cüzdanı hakkında

Cüzdan ilk olarak Axie Infinity oyuncusu ve teknoloji kurucu ortağı Michael Benko tarafından vurgulandı. Benko, SLP’nin toplam dolaşım arzının yüzde 50’sinden fazlasına sahip olduğunu söyledi.

Bunun oyunun ekosistemi üzerinde potansiyel olarak bir etkisi olabileceği konusunda endişelerini dile getirdi. Raporların ardından, Axie Infinity kurucu ortağı Jeff Zirlin, Twitter’da adresin bir “Binance Ronin ağ geçidi sözleşmesi” olduğunu doğruladı.

Sky Mavis’in kurucu ortağı ve COO’su Aleksander Larson yaptığı önceki bir açıklamada, cüzdanın Sky Mavis veya Axie Infinity’ye ait olmadığını paylaşmıştı. Nihayetinde konuyu kapatan Zirlin oldu.

“Bu konudaki bilgileri açığa çıkarmaya yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Gerçekten de Binance Ronin ağ geçidi sözleşmesine ait,” dedi.

Topluluk rahatladı
Benko, aradığı cevapları alırken sonuçtan memnun olduğunu belirtti. Zirlin ile doğrudan iletişim kurduğunu açıkladı. “Bugün Twitter’da peşimden gelen oldukça agresif bazı önemli kanaat önderleri vardı.

Ancak ilk hikayemden gerçekten gurur duyuyorum. Ayrıca Sky Mavis’in topluluğa bu cüzdanın ne olduğunu açıklamak için resmi olarak yorum yapmasının değerli olduğunu düşünüyorum,” dedi.

Benko, bir Twitter ileti dizisinde, cüzdanı medyanın dikkatine sunmadan önce bir açıklama yapmak için daha önce Sky Mavis ve diğerlerine ulaştığını kaydetti. Binance, Axie Infinity ekosistemine çeşitli köprüler sağladı.

Borsa kullanıcıların oyundaki varlıkları borsaya çekmelerine veya bunun tersini yapmalarına izin veriyor.

Firmanın Axie ile uzun süredir devam eden bir ortaklığı var. Daha önce, Mart ayında 600 milyon dolarlık hack’in ardından Ronin Köprüsü’nün çökmesinden sonra kullanıcıların oyundan varlıklarını geri çekmeleri için bir köprü sağlayarak projeye yardımcı oldu.
Smooth Love Potion (SLP) tokenları, Axie Infinity oyunu oynayarak kazanılmakta. Bu kripto para, deneyim puanlarının yerini alıyor. SLP, ERC-20 tokenlarıdır ve Axies olarak bilinen evcil hayvanları yetiştirmek için kullanılabilirler.

Yetiştirme maliyeti 100 SLP’den başlar, ancak kademeli olarak artar. Kullanıcılar, bu evcil hayvanları fazla yedi kez yetiştirebiliyor ve yedinci cins 2.100 SLP’ye mal oluyor. Bu sınır, piyasada hiperenflasyonu önlemek için vardır.

Oyun boyunca SLP biriktirmek zaman alıyor. Bu nedenle, açık pazarda SLP satın almak, oyuncuların bir başlangıç yapmasının bir yoludur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Eylül Ayı Kripto parada Bizi Neler Bekliyor ?

Ünlü Kripto Analisti Coin Burea, CARDANO ADA COİN İÇİN BİTCOİNİ GEÇEBİLİR..