içinde

Axie Infinity Satın Alma Başarısız Oldu: Axie Infinity Marketplace Hatası Nasıl Düzeltilir

Sinir bozucu Axie hatasını nasıl çözeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.
Axie Infinity’nin en iyi NFT oyunları arasında yer almış olduğu göz önüne alındığında , satın alma başarısız problemi benzer biçimde hataların artmaya devam etmesi şaşırtıcı değil, ancak bunu iyi mi düzeltirsiniz?

Örneğin, kuvvetli yol haritası sayesinde oyunun bu kadar büyük popülaritesi ile, örneğin, Axie kullanıcıları ara sıra sunucu sorunlarından muzdariptir .

Öyleyse, hala satın alma başarısız hatasıyla karşı karşıyaysanız, yine Axies satın almaya başlamak için ne yapabilirsiniz ?
Satın Alma Başarısız Pazar Yeri Hatası Axie Infinity Nasıl Onarılır
Satın alma alanı hatasını düzeltmek için kullanıcıların Axie Infinity Ronin Cüzdanlarını sıfırlamaları veya hesaplarına para eklemeleri gerekir.

Cüzdanınızı sıfırlamak için aşağıdakileri yapın.

Sistemi tekrar başlatın
Axie Infinity hesabına giriş yapın ve Axie Infinity ile Ronin Wallet’ı bağlayın
Alternatif olarak, Sky Mavis , satın alma işlemini tamamlamak için hesabınıza daha fazla WETH eklemeniz gerekebileceğini önerir.

Ayrıca işleminizin gerçekleşmiş olma ihtimali de vardır, ancak güncellenmesi biraz zaman alıyor.
İşlem mutlaka başarısız olduysa, önceki satın alma işlemini iptal etmeli ve farklı bir satın alma yöntemi denemelisiniz. Ancak, bu yalnızca geçmediğinden eminseniz denenmelidir.

Son olarak, işleminiz yeniden başarısız olursa, sunucu hala planlı bakım altında olabileceğinden lütfen bir müddet sonra kontrol edin.

Çoğu oyunda olduğu gibi, kullanıcılar satın alma hatasının yama gerektiren bir hatadan kaynaklandığını düşünüyorlardı. Ancak şirket hemen sonra hatanın, oyuncuların kolayca çözebileceği bir sistem bakımı sorunundan kaynaklandığını açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

NFT, ‘küresel metaverse şirketi oluşturmak için’ kripto teknolojisini yakaladı

Shiba Inu Game Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey Burada !