içinde

Axie Marketplace, 4 Milyar Dolarlık Satışa Ulaştı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

En tanınan oyna-kazan (P2E) oyunlarından biri olan Axie Infinity‘nin pazar yeri Axie Marketplace, 4 milyar dolardan fazla satışa ulaştı.

Dappradar.com tarafından toplanan tüm vakitlerin istatistiklerine nazaran, oyunun NFT koleksiyonu 4,24 milyar dolarlık satışa ulaşarak, tüm vakitlerin en yüksek satışını yaptı.

Axie Infinity’de 2 Milyon NFT Sahibi Bulunuyor

Sky Mavis tarafından geliştirilen NFT tabanlı bir çevrimiçi görüntü oyunu olan Axie Infinity, 4 milyar dolardan fazla satış kaydetti. Platform bu ölçüsü bugüne kadar yapılan toplam 17 milyon 38 bin 131 süreçten elde etti.

2 milyon 291 bin 87 NFT sahibine çatı oluşturan Axie Infinity, tüm vakitlerinde 4 milyar dolarlık satışa ulaşarak en güzel NFT koleksiyonu unvanını da elinde tutuyor. Onu sırasıyla takip edenler ise; 2,36 milyar dolarlık satışla Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve 2,35 milyar dolarlık satışla Cryptopunks.

Tüm bunlara ek olarak, Axie Infinity yeni Origin dereceli oyun moduna SLP mükafatları eklendiğinden oyunun klasik modunun artık kullanıcıların pürüzsüz aşk iksiri (SLP) elde etmesine müsaade vermeyeceğini duyurdu. Ayrıyeten, pazar yeri aracılığıyla Ronin ağında basılabilen NFT eserlerini ve tılsımlarıni da tanıttı. Bu da Axie Infinity’de yeni bir hareketliliğe bir sebep olabilir ve yeni satışların önünü açabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Metaverse Genç Oyuncuların İlgi Odağı Oldu Webilginç Kripto Para Haber

DIG, Wild Thunder Studio Yatırımını Duyurdu Webilginç Kripto Para Haber