içinde

“Ay’a Gidiyor”: Ünlü Oyuncu, Dev Bitcoin ve Ethereum Amaçlarını Açıkladı

Bitcoin fiyatı son aylarda yükseliyor ve her ay yeni rekor düzeyleri görüyor. BTC, ana akım medyadan büyük ilgi gördü ve bununla birlikte, Bitcoin birçok ünlü ismin onayını da aldı. Elon Musk, Kanye West, Ashton Kutcher, Maisie Williams, Paris Hilton, Floyd Mayweather ve daha fazlası Bitcoin’e ilgi gösterdi. BTC’ye en son ilgi gösteren ise Amerikalı müzikçi ve oyuncu Lindsey Lohan’dır.

Lindsey Lohan: Bitcoin 100.000 ve Ethereum 10.000 dolara ulaşacak

Lindsey Lohan’ın dayanağı, Bitcoin‘in yükseldiği bir vakitte geliyor. Önder kripto para, yazım sırasında 860 milyar dolarlık piyasa kıymetine sahip. Bu sayı, BTC’yi Facebook ve Visa’dan daha büyük, global olarak yedinci en bedelli varlık yapıyor. Tesla’nın kripto para ünitesine 1,5 milyar dolar yatırım yaptığı haberinin akabinde BTC, son 7 günde %26 paha kazandı. Bu, Lindsey Lohan’ın Bitcoin’e dayanak verdiği birinci sefer değil. Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu, Bitcoin ve Ethereum’un yeni doruklara çıkacağını varsayım ettiği bir görüntü paylaştı.

Lindsey Lohan, en büyük altcoin olan Ethereum’un 10.000 dolara ulaşmasıyla Bitcoin’in 100.000 dolara ulaşacağını iddia etti. Lindsey Lohan görüntüyü yaptığında Bitcoin 32.044 dolardan süreç görüyordu. O vakitten beri BTC, %41 artarak tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştı. Ethereum ise 965 dolardan süreç görüyordu. O vakitten beri ETH, %79 kıymet kazandı. Lindsey Lohan, bu görüntüyü Crypto Buzz olarak bilinen özel bir küme için fiyatlı olarak yaptı. Lindsey Lohan hayranlarına şunları söyledi:

Ethereum’un 10.000 dolara, Bitcoin’in 100.000 dolara çıkacağını söylemek için buradayım. Başarılı bir 2021’in keyfini çıkarın ve umarım hepiniz Lambo’larınızı aya götürürsünüz.

Ünlüler Bitcoin piyasasına akın ediyor

Lindsey Lohan, kripto piyasasına giren birçok ünlüden yalnızca biri. Bu alandaki başkan, Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk’tur. Elon Musk, yıllardır bir Bitcoin savunucusu. Elon Musk, yıllar boyunca bir dizi BTC boğa koşusunun ardında tek başına yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

BİTCOİN HABERLERİ

İlk 100 Kripto Para Fiyatları Anlık 24 Saatlik Değişiklikler

Ethereum Bitcoin’e Karşı: ETH/BTC Neden Zayıflık Gösteriyor?