içinde

Balina, 9 milyon Polygon MATIC coin varlığını Binance‘e transfer etti ! neler oluyor ?

Polygon, yaşanan son çöküşle mücadele etmeye devam ediyor.

Kraken borsasıyla yaptığı ortaklık sonrası işleri iyi seviyeye getiren MATIC, yeni gelişmeler kaydetti. Instagram ile NFT minting anlaşması da yapan ağ, büyük bir ivme yakaladı.

Polygon MATIC COİN ANLIK FİYAT

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Yaşanan gelişmeler yerel token MATIC fiyatında yükselişle karşılık buldu. Ancak yatırımcılar ise bu yükselişi bir kâr etme fırsatı olarak yorumladı. Durum böyle olunca satış baskısı artış görülmeye başladı.

On-chain balina takipçisi, balina cüzdanındaki varlıkları tasfiye etmeye hazırlandığını tespit etti. Balina, 9 milyon MATIC varlığını Binance‘e transfer etti.

Balinaların cüzdan hareketleri genelde bir altcoin fiyatı için belirleyici olabiliyor. Yatırımcılar, balina hareketlerine bağlı olarak fiyat dalgalanmalarına dahil oluyor.

Analist SwalowPremium, gidişatın aynı olması halinde MATIC fiyatında düşüş beklediğini açıkladı. Analist, fiyatın 0,77 dolar seviyesini kayderek 0,58-0,62 dolar konsolidasyon aralığını ziyaret edeceğini tahmin etti.

Öte yandan, MATIC fiyatını destek seviyesinin üzerinde tutabilirse, kripto fiyatı direnci 1,01 dolarda yeniden test edebilir.

Polygon (MATIC)

CoinMarketCap verilerine göre MATIC son 24 saat içinde fiyatta %5’lik düşüş kaydetti. Şu an 0,8321 dolardan işlem görüyor. Altcoin ayrıca son yedi gün içinde %6’dan fazla düşüş yaşadı.

YouTube video

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Özbekistan’dan Büyük Kripto Hamlesi ! İlk defa..

Baby Doge Coin 1 Katrilyonluk Yakım mı Geliyor?