içinde

Balinalar, Bir Gecede 383,7 Milyar SHIB Aldı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

En varlıklı Ethereum (ETH) balinaları bir gecede 383,7 milyar SHIB’i portföylerine kattılar.

WhaleStats tarafından bildirildiği üzere, en âlâ Ethereum balinaları tarafından tutulan SHIB ölçüsü, 383,7 milyar göğüs tokeni daha satın aldıktan sonra bir gecede kıymetli ölçüde arttı.

WhaleStats Dataları SHIB Alımını Gösterdi

WhaleStats’ın Twitter’da paylaştığı gönderi birinci 2000’deki Ethereum (ETH) balinalarının en çok hangi tokeni tuttuğunu gösteriyor. Bu dataları ışığında incelendiğinde ETH balinaları bir gecede tanınan göğüs tokeni SHIB’dan 383,7 milyar tane satın aldı.

Bu haftanın başlarında, bu cüzdanların sahipleri Shiba Inu’da yaklaşık 33 milyon dolar bedelinde satış yaptı. Portföylerindeki SHIB pahasını 191.2 milyon dolardan 158,5 milyon dolara düşürdü.

Geçtiğimiz günlerde SHIB’in yakım oranı önemli formda artmış ve bu kripto topluluğunun dikkatini çekmişti. Piyasaya sürüldüğü birinci günden beri popülerliğini koruyan ve öteki bir göğüs tokeni olan DOGE ile kıyaslanan Shiba Inu. , 15 Ağustos’tan bu yana yüzde 38,5 oranında yükseldiği kısa periyodik rallisinin akabinde yüzde 26,49 gerileyerek kazanımlarının neredeyse tamamını kaybetti. Yazı yazıldığı an itibariyle, göğüs tokeni Shiba Inu. (SHIB) Binance bilgilerine nazaran 0.00001333 dolardan süreç görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bitcoin Bağışlarıyla Nijerya’da Su Kuyusu İnşa Edildi Webilginç Kripto Para Haber

Merkeziyetsiz Stablecoin Fei (FEI) Yakında Kapatılabilir Webilginç Kripto Para Haber