içinde

Balinalar SHIB Satıp, Bu CHZ coine YÖNLENİYOR ?

Önde gelen bir fintech hizmet sağlayıcısı olan Chiliz (CHZ), son 30 gün içinde sahiplerine yaklaşık yüzde 150 kâr sağladı. Chiliz’deki balina aktivitesi, büyük cüzdan yatırımcılarının SHIB sermayesini CHZ’ye akıtmasıyla Mart ayının sonundan bu yana en yüksek seviyesine ulaştı. Bu sırada bir analist, CHZ için yüzde 400 yükseliş görüyor.

Altcoin CHZ’de balinalar çoğalıyor

Shiba Inu’daki büyük cüzdan işlemleri azalırken, Chiliz 100.000 dolar ve daha yüksek değerdeki işlemlerde bir artışa tanık oldu. Bir katman-2 olan Chiliz Chain 2.0, halka açık test ağının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bu durum, CHZ fiyatında bir ralliyi körükledi. Chiliz ağ yükseltmesi, birkaç aşamaya ayrılmıştır. Beşinci sunum, balinalar arasında yükseliş hissini körükledi. Chiliz, piyasa değeri bakımından 46. en büyük kripto para birimidir. Ayrıca şu an, balinalar arasında trend olan bir altcoin. Büyük cüzdan yatırımcıları, Mart ayından bu yana zirveye ulaşan 100.000 dolar ve daha fazla değerindeki işlemlerle altcoin CHZ’deki faaliyetlerini artırdı.

Chiliz, spor ve medya kuruluşları için yarı merkezi olmayan bir Blockchain olan katman-2 ölçeklendirme çözümü Chiliz Chain 2.0’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Ölçeklendirme çözümünün halka açık test ağı “The Scoville”in piyasaya sürülmesi, sahipleri arasında bir yükseliş hissini tetikledi. Son 30 gün içinde CHZ, Chiliz sahipleri için yaklaşık yüzde 150 kazanç sağladı. Shiba Inu, Ethereum ağındaki balinaların favorisi olarak işaretlenmişti. Ancak, son zamanlarda, balinalar Shiba Inu varlıklarını bıraktılar ve meme coin’den sermaye çektiler. Shiba Inu, ilk 500 Ethereum balinasının holdinglerinde altcoinler arasında beşinci sıraya düştü.

SHIB balinaları CHZ’e geçti

Balinalar bu sermayeyi diğer kripto para birimlerine yeniden tahsis ederken, CHZ “The Scoville” ile bariz bir seçim olarak ortaya çıktı. Chiliz’in ağ yükseltmesi, çift haneli haftalık getiri ve büyük fiyat rallisi, kripto topluluğundaki yükseliş hissini körükledi. Kripto veri takipçisi Santiment, aşağıdaki grafikte balina aktivitesindeki artışı işaretledi.

CHZ için yüzde 400’lük ralli mi var?

Önde gelen bir kripto analisti ve traderı olan Christian, Chiliz fiyat grafiğini değerlendirdi. Geniş bir zaman diliminde büyük bir beşinci dalga öngördü. Christian, Elliott Dalga Teorisini Chiliz fiyat tablosuna uyguladı ve ilk dört dalganın tamamlandığını kaydetti. Beşinci dalganın alt dalgalarını tahmin etmek zordur; ancak, ilk iki alt dalganın tamamlanmış olması muhtemeldir. Christian’a göre, 2023 yılına kadar CHZ için listelerde yüzde 400’lük bir ralli var. Beşinci dalganın alt dalgaları, 0,24 dolardan büyük bir artışla 1,2 dolar seviyesini hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

BU AKŞAM MAZOTA zam bekleniyor !

Binance Duyurdu ! SHIBa ile 3 Altcoin ..