içinde

Barça Studios Payları Orpheus Media’ya Satıldı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

FC Barcelona, Barça Studios’un yüzde 24,5’lik payının yapım şirketi Orpheus Media şirketine satıldığını açıkladı.

NFT ve Web3 çalışmalarını iştiraklerle geliştirmeyi planlayan FC Barcelona, yeni iş birliklerinin önünü açıyor. Real Madrid ortak teşebbüsüyle gündeme gelen FC Barcelona için Socios şirketi Barça Studios’a 100 milyon dolarlık yatırım yapmıştı. Artık de FC Barcelona, yarım kalan muahedeyi tamamlayarak Orpheus Media ile kozlarını güçlendiriyor.

Barça Sudios’un Payları Orpheus Media’ya 100 Milyon Euro’ya Satıldı

Köklü bir içerik üretme geçmişi bulanan görsel-işitsel yapım şirketi Orpheus Media, 100 milyon Euro’ya Barça Studios’un yüzde 24,5’lik payını satın aldı.

Kulübün dijital, NFT ve Web.3 stratejisinin büyümesini hızlandırmaya yardımcı olacak olan mutabakat ile 29 Temmuz’da Socios.com ile imzalanan muahede tamamlanacak.

Mr.Jaume Roures tarafından yönetilen Orpheus Media’nın yüzde 24,5’lik pay satın alımı, 23 Ekim’de FC Barcelona Üyeleri Genel Kurulu’nun yetkisi altında gerçekleştirildi.

Bu 100 milyonluk yatırımla birlikte Barça Studios’taki Socios üzere stratejik ortaklar, projenin pahasına ve spor dünyasında dijital içeriğin geleceğine olan itimatlarını gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Hollanda, Tornado Cash Geliştiricisini Tutukladı Webilginç Kripto Para Haber

Hindistan Vauld’un Varlıklarını Dondurdu Webilginç Kripto Para Haber