içinde

Baş Stratejist Ethereum Merge’ü Hakkında Konuştu Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

CoinShares‘in baş strateji sorumlusu Meltem Demirors, verdiği bir röportajda Ethereum Merge’ünü “söylentiyi al, haber, sat” durumu olarak gördüğünü söyledi.

Kripto para sektörü , Ethereum‘u (ETH) bir Proof of Stake (PoS) protokolüne geçirecek Merge yükseltmesi için hazırlanıyor ve bu olay kimi kullanıcılarca Ethereum açısından bir yükseliş olarak yorumlanıyor. 

Demirors: Ethereum Merge’ü Söylentiyi Al Haberi Sat

Ethereum Merge‘ü hakkında piyasa analistlerinin bir kısmı, ağ yükseltmesinin piyasa pahası bakımından ikinci sıradaki Ethereum’a (ETH) büsbütün yarar sağlamayabileceğine inanıyor. 

Kripto varlık idaresi şirketi CoinShares’in baş strateji sorumlusu Meltem Demirors, bir röportajda yüksek enflasyon üzere makro ortamın yeni sermayenin Ethereum’a girmesini engelleyebileceğini öne sürerken, bunu bir ‘söylentiyi al, haberi sat’ olayı olarak kıymetlendirdi.

Demirors verdiği röportajda şunları söyledi:

“Kripto topluluğu ve Ethereum topluluğu içinde Ethereum Merge’ü etrafında, potansiyel olarak talebi artırırken arzı değerli ölçüde azaltacak bu olay hakkında çok fazla coşku var. Makro taraftaki gerçeklerden biri ise, beşerler oranlar ve makro hakkında endişeleniyorlar. Şu anda çok fazla şey oluyor”

Ayrıca Demirors sözlerine ekledi:

“Bu değişen temeller ve teknikler üzerinde Ethereum satın almak için çok fazla yeni sermaye geleceğini düşünmüyorum. Piyasada başa çıkılması gerekecek birtakım riskler de var. Yani benim görüşüme nazaran, Ethereum Merge’ü bir söylentiyi satın al, haberi sat oldu”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Altın ve Dolar Fiyatında Son Durum Ne? 23 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Bitcoin Düşüyor! Piyasada Son Durum – 23 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber