içinde

Erzurumspor Token !

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, 25 Ekim Pazartesi itibarıyla Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un ERZ Token’ını  arz ediyor.

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen ve BB Erzurumspor içinde 24 Ekim Pazar günü Sway Hotel’de fazlaca yoğun bir katılımla göğüs sponsorluğu ve token iş birliği lansmanı gerçekleştirildi.

Bu iş birliği neticesinde 25 Ekim Pazartesi günü saat 13.00 itibarıyla ERZ Token ön satışı başladı. Serbest piyasada fiyatlanan taraftar token ERZ Token’ın ön satışı, 6 ve 12 ay kilitli kalma ve kilitsiz seçenekleriyle Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen’de gerçekleştirildi.

“Bitexen’le anlaşarak ‘Erzurumspor yandaş token’ çıkarmaya karar verdik”

BB Erzurumspor Başkanı Ömer Düzgün, “Şehirlerin bilhassa şehir ekip taraftarlarının spora olan sevdasını herkes çok yakından biliyoruz. Bugüne kadar senelerdir takımımızın peşinden koştuk. Erzurumspor taraftarının layık olduğu Süper Lig’e çıkmak için en çok biçimde çalışıyoruz. Kalkınmanın temeli ekonomiden geçiyor. Bu kaide futbol arasında en temel özelliklerden bir tanesidir. Ekonomiyle birlikte futbolcularımıza da oldukca iş düşüyor. Spor ekonomimize katkı olsun diye Bitexen’le anlaşarak ‘Erzurumspor yandaş token’ çıkarmaya karar verdik. Tokenler bugün satışa çıkartılacak. Yatırımcılarımızın ve taraftarlarımızın desteklerini bekliyoruz.

Erzurumspor’u ekonomik anlamda destekleyecek yandaş token ile birlikte hepimiz de Süper Lig’e çıkma noktasında en en çok halde elimizden geleni yapacağız. Her kazandığımız maçta ve bilhassa Süper Lig’e çıktığımız zaman Erzurumspor token ile hem sizler hem de hepimiz kazanmış olacağız” dedi.

“2 milyona yakın kullanıcımızla spora desteklerimiz gün geçtikçe daha da artıyor.”

Ön satışla alakalı görüşlerini dile getiren Bitexen Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem: “Şu ana kadar Bitexen olarak aktif kullanıcımız 2 milyona yakın bulunuyor. Spora desteklerimiz her geçen gün daha da artıyor. Türkiye’de ancak Süper Lig’de değil 1. Lig ve daha alt liglerde de takımlarımızı destekliyoruz. Sadece takım ve yandaş token’ları ile değil takımlarımıza göğüs sponsoru olarak ekstra destek sunar de sağlıyoruz.

ERZ Coin ile Erzurumspor’un finansal anlamda token arzını 25 Ekim’de başlatıyoruz. Arz ve ön satım 10 günlük bir süreçten oluşacak. Ilk başlarda 250 milyon token ile başlıyoruz. Bunun sadece 100 milyon token’ı ilk arzda kullanılacak. İlk arzımızın kullanımı 0,25 kuruş olacak. Plakamızın 25 olması ve ilk alıcıların daha fazla fayda sağlamaları açısından bunu uygun gördük” dedi.

Yanıltıcı emir Spoofing Ne Demektir ?

NFT Klavuzu, Ethereum NFT nasıl alınır?