Beklenen O Seri Filmin 4. Filmi Nft Serisinide Çıkaracak !

Paylaş

Yılın en beklenen filmlerinden The Matrix 4, yapımcısı Warner Bros. NFT serisi çıkarmayı planlıyor.

NFT’lerin, filmin gösterime girdiği tarihte piyasaya çıkacağı, koleksiyonun geleceği olan bir projeye dönüşeceği bekleniyor.

Proje için Nifty ile anlaşan imalatçı Warner Bros., 100 bin adetlik bir avatar NFT serisi oluşturacağını, böylelikle NFT’lerin, toplumsal medyada profil fotoğrafı olmaya müsait olacağını açıkladı. Serideki her bir parça 50 dolardan satışa sunulacak.

Warner Bros., 30 Kasım tarihinde bir lansman ile ürünleri tanıtacak, ilk başlangıçta standart avatar olarak gözüken NFT‘ler satacak. 16 Aralık tarihinde ise yapımcı şirket koleksiyona haiz olan kişilere, hap tercihi yaptıracak. Mavi hapı seçenlerin koleksiyonları sistemden çıkmak istemeyen karakterlere dönecek. Kırmızı hapı seçenler ise direniş savaşçısına dönüşen ürünlere haiz olacak. Warner Bros., The Matrix 4 projesinden 5 milyon dolarlık gelir hedefliyor.

Nifty’s CEO’su ve kurucu ortağı Jeff Marsilio konuyla alakalı şu şekilde konuştu;

“Dijital kimlik ve seçim temasının ve bu kimliğe haiz olmanın The Matrix serisindeki temalarla gerçekten uyumlu bulunduğunu düşünüyoruz. NFT avatarıyla NFT’leri ana akım haline getirmek bu sektör için büyük bir fırsat.”

WEBİLGİNÇ YOUTUBE KANALI COİN SON DAKİKA OYNATMA LİSTESİ SON VİDEOMUZ


WEBİLGİNÇ Sosyal Medya Hesaplarımız

YOUTUBE  TWİTTER  ANDROİD

Tavsiye Sitelerimiz

 www.112acilfm.com - www.112acilfm.netPaylaş

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir