içinde

Beklenen O Seri Filmin 4. Filmi Nft Serisinide Çıkaracak !

Yılın en beklenen filmlerinden The Matrix 4, yapımcısı Warner Bros. NFT serisi çıkarmayı planlıyor.

NFT’lerin, filmin gösterime girdiği tarihte piyasaya çıkacağı, koleksiyonun geleceği olan bir projeye dönüşeceği bekleniyor.

Proje için Nifty ile anlaşan imalatçı Warner Bros., 100 bin adetlik bir avatar NFT serisi oluşturacağını, böylelikle NFT’lerin, toplumsal medyada profil fotoğrafı olmaya müsait olacağını açıkladı. Serideki her bir parça 50 dolardan satışa sunulacak.

Warner Bros., 30 Kasım tarihinde bir lansman ile ürünleri tanıtacak, ilk başlangıçta standart avatar olarak gözüken NFT‘ler satacak. 16 Aralık tarihinde ise yapımcı şirket koleksiyona haiz olan kişilere, hap tercihi yaptıracak. Mavi hapı seçenlerin koleksiyonları sistemden çıkmak istemeyen karakterlere dönecek. Kırmızı hapı seçenler ise direniş savaşçısına dönüşen ürünlere haiz olacak. Warner Bros., The Matrix 4 projesinden 5 milyon dolarlık gelir hedefliyor.

Nifty’s CEO’su ve kurucu ortağı Jeff Marsilio konuyla alakalı şu şekilde konuştu;

“Dijital kimlik ve seçim temasının ve bu kimliğe haiz olmanın The Matrix serisindeki temalarla gerçekten uyumlu bulunduğunu düşünüyoruz. NFT avatarıyla NFT’leri ana akım haline getirmek bu sektör için büyük bir fırsat.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Bitcoin, Ethereum , Shiba Inu , Dogecoin ve NFT’leri En Çok Arayan Ülkeler !

FC Barcelona’nın NFT koleksiyonu Açıkladı ! Sonra O TOKEN ?