içinde

BendDAO’nun Ethereum Rezervleri Boşalmış Durumda Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

BendDAO’nın Ethereum rezervleri boşaldı ve birçok NFT tasfiye riski altında.

NFT’ler için bir kredi protokolü olan BendDAO, iflas riskiyle karşı karşıya. Platform, ellerindeki ETH’nin tükendiğini açıkladı. NFTStatistics.eth’ye nazaran BendDAO kontratında 12.5 WETH kaldı.

Şirketin kurucusu krizden çıkmak için çalıştıkları söz etti.

BendDAO Sıkıntı Durumda

BendDAO, NFT sahiplerinin varlıklarını Ethereum borç alabilmek için teminat olarak yatırmalarına imkan tanır. Bir kullanıcı, platforma bir NFT yatırdığında bu koleksiyonun ETH’deki taban fiyatının %40’ına kadar ETH ödünç alabilir. Yaşanan son krizle birlikte NFT satın almak için BendDAO aracılığıyla borç veren bireyler paraları çekemeyecekler. NFTStatistics.eth’ye nazaran yaklaşık 15.000 ETH ödünç verilmiş durumda.

NFTStatistic.eth, NFT’lere karşı borçların süratle arttığını ve borçların aldıkları ETH’ye karşılık %100 faiz ödemek zorunda kalacaklarını söz etti. Bununla birlikte bu krizle birlikte elindeki yüklü ölçüdeki ETH’yi protokole kilitlemek isteyen kimse yok.

Şu anda Bored Ape Yacht Club (BAYC), Mutant Ape Yacht Club (MAYC), Doodles ve CloneX üzere önde gelen koleksiyonlardan birçok NFT, tasfiye riski sebebiyle ihtar listesine alınmış durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Telegram, Adres Müzayedeleri İçin Pazaryeri Sunabilir Webilginç Kripto Para Haber

Doge NFT Artık Degenscore Tarafından Destekleniyor Webilginç Kripto Para Haber