içinde

Bilgi Müsabakası Oyunu Trivians ile Blockchain’e Geliyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Canlı bilgi yarışı OynaKazan grubu tarafından geliştirilen Trivians, blockchain ekosistemine adım atıyor.

Son periyotta play to earn oyunların popülaritesi süratle artmış durumda. Oyuncuların oyunda vakit geçirerek kripto para kazanabildiği bu konsept, ülkemizde de en çok ilgi gören cinsler ortasında. OynaKazan tarafından geliştirilen Trivias ise bunlardan birisi. Bugüne dek 2 Milyon dolara yakın fon elde eden Trivians’ın odaklandıkları konseptin tüm dünyada çok bilinen bir format olduğu ve hedeflenen oyuncu sayısının milyarlarla tabir edildiği belirtiliyor.

Kripto Dayanaklı Bilgi Yarışı: Trivians

15 Ağustos’ta da BNB Chain ile işbirliği açıklayan Trivians, “Cevaplanmamış hiçbir soru kalmayacak!” mottosuyla yola çıkıyor. Geçirdiği başarılı arz sürecinin yanı sıra merkeziyetsiz borsa PancakeSwap üzerinden çıkış yapan ve talep toplayan birinci Türk projesi olarak da öne çıkıyor.

Hiçbir pozisyon ya da lisan kısıtı bulunmayan Trivians’ın arşivinde her gün editör takımı tarafından zenginleştirilen 100 binden fazla bilgi sorusu bulunuyor.

Trivians, farklı oyun modlarında ve farklı genel kültür kategorilerinde oyuncuların bilgilerini ölçüyor ve onları bilgileri kadar ödüllendiriyor. Trivians bilgi müsabakası, kullanıcılara tek kişilik ve çok kişilik oyunlarda hakikat cevapladıkları her genel kültür sorusu için TRIVIA token’ı verecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Three Arrows Capital’in Kurucu Ortağı Mahpusa Girebilir Webilginç Kripto Para Haber

Gulf Energy Kriptoya Yatırım Yapmak İstiyor Webilginç Kripto Para Haber