içinde

Binance Bu 4 Altcoin İçin Sevindiren Duyuru Yaptı! Webilginç Kripto

Webilginç Kripto

Dünyanın en büyük kripto para borsası, muteber saklama hizmetlerini 4 altcoin’e daha genişletti. Duyurular bugün Binance Custody’nin resmi Twitter hesabından geldi.

Binance Custody 3 yeni kripto para ünitesi ekledi

Solana (SOL), STEPN (GMT), Raydium (RAY), borsasının saklama hizmetlerine eklenen son altcoin’ler ortasında yer alıyor. “Custody”, kripto paraları soğuk depolama aygıtlarında koruyarak makus niyetli erişime karşı korur.

https://twitter.com/BinanceCustody/status/1559171203335884800

Binance’in Custody hizmeti, bilhassa DAO’lar için gereksinim duyulan yetenekler sağlıyor. Custody’de hassas istekler, çok taraflı onay gerektirir. Bu, merkezi risklerin ortadan kaldırılmasını sağlar ve fonları daha fazla korur. Bir DAO projesi olarak Maker, Custody listesine eklenen son altcoin projesi oldu. Binance, DAO Maker iştirakini başka bir tweet ile duyurudu.

DAO Maker’da Binance’in listesinde

Binance Custody, DAO Maker’ın güvenliğini artırmak için saklama iştirakini duyurdu. Binance Custody ayrıyeten, DAO tokenini destekleyerek DAO’lar için en yeterli korunaklı depolama seçenekleri sunuyor. Binance’in Custody hizmeti, tüm düzenlemelere uygundur ve platformun saklama hizmetlerini kapsar. Custody, Cold Convert, Binance Mirror ve Share Wallet aracılığıyla likidite alternatifleri sunmaktadır. İşbirliği sayesinde, DAO Maker ve topluluğu, Binance Custody ile en son güvenlik ve kripto para idaresi teknolojilerine erişebiliyor.

Binance Custody hakkında

Binence ekosistemi, yönetilen ve garanti edilen Binance Custody ile büsbütün irtibatlıdır. Çok taraflı hesaplama (MPC) teknolojisi nedeniyle, dijital varlık saklama işi tarafından müşterilere özelleştirilmiş tahliller sağlar. Yazılım, kurumların kripto paralarını güvenlikten ödün vermeden denetim altında tutmalarını sağlayan çoklu onay süreci sunar. Bu ortada, Custody’nin temel teknolojisi, bilgi güvenliği ve saklılığın korunması için en yaygın kullanılan kalite idare standartlarından ikisi olan ISO 27001 ve 27701 ile akredite edilmiştir.

DAO Maker hakkında

100’den fazla proje başlatan ve 30 milyon dolar finanse eden DAO Maker, tanınan bir lauchpad’dir. DAO Maker, bunu daha yaygın hale getirerek bilhassa risk sermayesini tekrar düşünmeyi amaçlıyor. Birebir vakitte, 158 farklı ülkeden üye ve 170.000’den fazla kişi ile KYC’yi gerçekleştirme yolunda ilerliyor. Alice, Step App yahut XCAD üzere pazar başkanı projeler DAO Maker tarafından daima olarak platforma eklenerek her pazar ortamında trendler yaratılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Tencent, NFT Platformu Huanhe’de Satışları Durdurdu Webilginç Kripto Para Haber

Soneva Tatil Köylerinde Kripto Ödeme Kabul Edilecek Webilginç Kripto Para Haber