içinde

Binance, Bu 9 Altcoin İçin Sıcak Gelişmeleri Duyurdu! Webilginç Kripto

Webilginç Kripto

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance bir müddettir WazirX skandalı ile gündemde. Bu yazıda, Binance’in en son duyurularından yasal süreçten son gelişmeleri mercek altına alalım.

Binance, APENFT (NFT) airdrop mükafatlarını dağıtıyor

Binance, TRON (TRX), BitTorrent OLD (BTTOLD), BitTorrent (BTTC), JUST (JST) ve WINkLink (WIN) yatırımcılarının APENFT (NFT) airdrop ödüllerinin 12.turunu tamamladı.

APENFT, TRON, Ethereum ve BSC tabanlı multi chain bir platformdur. Binance’in desteklediği airdrop, üstteki kripto para bilimlerine sahip olan kullanıcılara dağıtılacak.

Binance, Locked Savings listesine Solana’yı ekledi

Binence, boşta kripto paraları olan kullanıcılar için yarar sağlayan Locked Savings listesine Solana’yı (SOL) ekledi. Locked Savings, Binance’in boştaki kripto paralardan gelir elde etmek için sunduğu eserlerden biridir. Resmi duyuruya nazaran Solana için yıllık faiz oranı %35 olacak.

RIF artık Binance’in listesinde

Binance, RIF’in Binence Convert’e eklendiğini duyurdu. Kullanıcılar artık Convert üzerinden BTC, BUSD, USDC ve öteki tokenler karşılığında RIF süreçleri yapabiliyor.

Binance, WazirX ile off-chain transferleri durduracağını duyurdu

Kripto para aklamada etkin rol oynadığı argüman edilen WazirX, bir müddettir Binence ile gündemde. Bunun nedeni, Binance’in 2019 yılında Hindistan merkezli borsayı satın aldığını duyurması. 5 Ağustos’ta, Hindistan İcra Müdürlüğü (ED), WazirX’in yaklaşık 8,1 milyon dolarlık fonu dondurdu. Binence ile bağlantılı borsa, yaklaşık 16 fintech şirketine kripto para aklamada yardım ettiğini savıyla yargılanıyor.

Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao’nun son açıklamaları da WazirX kullanıcıları ortasında paniğe neden oldu. Zhao, Binance’in Hindistan kripto para ünitesi platformunu kapatabileceğini, istediğini söyledi. Ayrıyeten kullanıcılarına fonlarını Binance’e aktarmalarını tavsiye etti. Zhao, WazirX’in kurucusu Nischal Shetty’nin Hindistan devlet kurumları tarafından yürütülen bir soruşturmanın akabinde Hindistan borsasının Binance’e ilişkin olduğu istikametindeki argümanlarını reddediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

MicroStrategy Payı, Şirketin Bitcoin’i Benimsemesinden Beri, S&P 500 Paylarının %97’sini Geride Bıraktı Webilginç Kripto Para Haber

Analistler BTC İçin Ne Fiyat Veriyor? Haftanın Tanınan Altcoinleri Hangileri? Webilginç Kripto Para Haber