içinde

Binance Bu Altcoin’ler İçin Duyuru Yaptı: Süreçler Askıya Alınacak!

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, çeşitli altcoin’leri kapsayan duyurular paylaştı. İşte detaylar…

Binance, Komodo (KMD) güncellemesini destekliyor

Binance, Komodo (KMD) ağ yükseltmesini ve hard fork’u destekleyeceğini duyurdu. Komodo (KMD) ağ yükseltmesi ve hard fork, Komodo blok yüksekliği olan 2.963.330’da gerçekleşecek. Yani, 24 Haziran 2022 TSİ 16.37’ye denk geliyor. KMD için para yatırma ve çekme süreçleri yaklaşık olarak 24 Haziran’da, 15.37’de askıya alınacaktır. KMD ticareti, ağ yükseltme ve hard fork sırasında etkilenmeyecektir. Komodo (KMD) ağ yükseltmesi ve hard fork, Komodo blok yüksekliği olan 2.963.330’da gerçekleşecek. Varsayımı müddet sadece kullanıcıların referansı içindir.

Binance, Binance hesaplarında KMD’ye sahip tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik ihtiyaçları karşılayacaktır. Komodo (KMD) ağ yükseltmesi ve hard fork, yeni tokenların oluşturulmasına neden olmaz. Binance’in grubu, yükseltilen ağın stabil olduğuna karar verdiklerinde, KMD için para yatırma ve çekme süreçlerini yine başlatacaklar.

Bazı çiftler için tick boyutu değiştiriliyor

Piyasa likiditesini artırmak ve ticaret tecrübesini güzelleştirmek için Binance, 28 Haziran 2022, TSİ 9’da belli spot ticaret çiftlerinin tick boyutunu (yani ünite fiyattaki en az değişiklik) ayarlayacaktır. Tick boyutu güncellemesi, mevcut spot buyrukları etkilemeyecektir. Tick boyutu güncellendikten sonra, güncellemeden evvel verilen buyruklar yepyeni tick boyutuyla eşleşmeye devam edecektir. Değişimden etkilenecek çiftleri aşağıdaki üzere görebilirsiniz:

Beam (BEAM) hard fork’u desteklenecek

Binance, Beam (BEAM) ağ yükseltmesini ve hard fork’unu destekleyecek. Beam (BEAM) ağ yükseltmesi ve hard fork, 1.820.000 blok yüksekliğinde gerçekleşecek. BEAM para yatırma ve çekme süreçleri yaklaşık olarak 24 Haziran TSİ 20 tarihinden itibaren askıya alınacaktır. Tıpkı Komodo üzere, BEAM ticareti, ağ yükseltmesi ve hard fork sırasında etkilenmeyecektir.

TRON ağı için cüzdan bakımı gerçekleştirilecek

Binance, 23 Haziran TSİ 9’da TRON Network (TRX) için cüzdan bakımı yapacak. Bakım yaklaşık bir saat sürecektir. TRON Network’teki (TRX) token ticareti, cüzdan bakımı sırasında etkilenmeyecektir. TRON Network’te (TRX) para yatırma ve çekme süreçleri 23 Haziran, TSİ 08.55’ten itibaren askıya alınacaktır. Bakımın akabinde para çekme ve yatırma süreçleri tekrar açılacak.

Binance, OGN sahipleri için OGV airdrop’unu destekleyecek

Binance, Origin Protocol (OGN) sahipleri için Origin Dollar Governance (OGV) airdrop’unu destekleyeceğini duyurdu. Son anlık imaj vakti OGN takımı tarafından belirlenecek. 5 Temmuz ile 12 Temmuz ortasında gerçekleşecek. OGN takımı tarafından tam anlık manzara vakti hakkında bilgilendirildikten sonra borsa, kullanıcılar tarafından tutulan OGN tokenlarının anlık manzarasını alacak.

Binance Margin, 5 Temmuz tarihinden itibaren OGN/USDT ve OGN/BTC için izole marj borç hizmetini askıya alacaktır. Anlık manzara çekildikten sonra bu çiftler için izole marj süreçleri devam edecek. Binance, kullanıcıları son anlık imaj vakti ve OGV airdrop dağıtımının tamamlanması hakkında bilgilendirmek için farklı bir duyuru yapacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Geçmiş ve Geleceğin Harmanlanması: Overdaze I Timeless Memories Webilginç Kripto Para Haber

Tether, İngiliz Sterlinine Sabitlenmiş Bir Stablecoin Başlatıyor Webilginç Kripto Para Haber