içinde

Binance CEO’su CZ, Kripto Piyasası Dalgalanmaları Hakkında Konuştu Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), başka kripto para borsalarında yaşanan fiyat makasları ve dalgalanmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

CZ, açıklamalarını attığı bir tweet serisinde lisana getirdi ve kripto yatırımcıları için telaşlı olduğunu söyledi.

CZ, Dalgalanmalar Hakkında Üstü Kapalı Halde Başka Borsaları Eleştirdi

CZ, attığı tweette fiyat makasının yaşanmasının kripto para yatırımcıları tarafından kıymetlendirdi ve makus oyuncularla uğraş edilmesi gerektiğini söyledi.

CZ‘nin fiyat makasları ve dalgalanmalara karşı tasaları belli bir borsayı açıkça amaç almasa da Twitter’daki kripto topluluğu, bunun Sam Bankman-Fried tarafından yönetilen kripto borsası FTX‘te yönelik bir tenkit olarak kıymetlendirdi.

CZ, yasa dışı ticaret faaliyetlerini bildiği tez edilen Binance’teki VIP kullanıcılara da ulaştı. FTX aleyhindeki dolaylı tez, Federal Mevduat Sigorta Kurumu‘nun (FDIC) borsaya ve başka dört kripto şirketine süreçler hakkında verdiği buyruğun vakti ile örtüşüyor.

FDIC ise, FTX US, SmartAssets, FDICCrypto, Cryptonews ve Cryptosec’in eserlerinin FDIC tarafından sigortalandığını argüman ederek kripto para yatırımcılarını yanılttığını sav ediyor. Emre reaksiyon gösteren FTX ABD lideri Brett Harrison, FDIC’nin karşı çıktığı savları lisana getiren attığı bir tweet’i sildi. Ayrıyeten, Crypto Twitter, Harrison’ın FDIC sigortasını yanlış bir formda talep ettiği üzere öbür birçok örneğin de üzerinde durdu.

Brett Harrison ise tezlere bir tweet serisinde karşılık verdi:

https://twitter.com/Brett_FTX/status/1560701320717369349

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kripto Balinası, 107 Milyon Dolarlık Bitcoin Transferi Gerçekleştirdi Webilginç Kripto Para Haber

Bitcoin Bağışlarıyla Nijerya’da Su Kuyusu İnşa Edildi Webilginç Kripto Para Haber