Binance CEO’su Konuştu: Bu Kripto Paradan Almadık!

Paylaş

Geçtiğimiz günlerde, süreç hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası Binance hakkında bir tez ortaya çıkmıştı. Binance CEO’su, borsanın Bitcoin tabandan satın almak için 2 milyar dolar harcadığı tezlerini reddetti.

Binance, BTC satın almadı

Genel olarak CZ olarak bilinen CEO Changpeng Zhao, Binance’in hafta sonu rastgele bir Bitcoin almadığını açıkladı. Hafta sonu boyunca, birkaç haber sitesi Binance borsasının Bitcoin düşüşünü satın aldığını argüman etti. Bu, BTC’nin fiyatının 20 bin doların altına düştüğü bir zamandaydı. Görünüşe nazaran raporlar, Binance’in yaklaşık 101.266 BTC’yi soğuk bir cüzdana aktardığı bir örneği gösterdi. Borsa, kripto paranın transferini inkar etmiyor. Fakat düşüşü satın aldığına dair rastgele bir öneriyi reddediyor.

Kripto soğuk cüzdanlar, bilhassa balinalar yahut en güzel borsalar tarafından kripto depolama için nispeten tanınan bir seçenek olmuştur. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere genel olarak, soğuk cüzdanlar çevrimdışı tutulan cüzdanlardır. Temel olarak bir bilgisayara takılabilen donanım aygıtları biçimindedirler. Bunlar, etkin bir internet irtibatı ile çevrimiçi tutulan sıcak cüzdanlardan farklıdır. Örneğin, borsalarda gerçekleşen alım satım süreçleri sıcak cüzdanlardadır. Bununla birlikte, borsalar rastgele bir hack teşebbüsünden kaçınmak için fonlarını internetten uzakta güvenlik olarak soğuk cüzdanlarda meblağ.

Binance CEO’su, cüzdan transferlerini açıkladı

Binance CEO’su CZ’nin yakın tarihli bir tweetine nazaran, borsada daha fazla kullanıcının kripto satın alması nedeniyle borsa, BTC varlıklarını soğuk bir cüzdana aktarıyordu. Kabul edilirse, kripto yatırımcılarının düşüşler sırasında daha fazla varlık biriktirdiği biliniyor. Bu, BTC’nin hafta sonu 20 bin doların ve 19 bin doların altına düştüğü vakit olmuş olabilir.

Yanlış bir makale daha. Soğuk cüzdan arttığında, bu Binance’e daha fazla kullanıcının yatırıldığı manasına gelir.

Nitekim düşüş, kripto topluluğunda, bilhassa Twitter’daki kripto topluluğunda taban davetinde bulundu. Bu durum, bir paniğe neden oldu.

Bitcoin fiyatı toparlanmaya başladı

Hafta sonu, bilhassa Cumartesi, Bitcoin için acı verici bir an olsa da, kripto, 20 bin doların biraz altına geri çekilmeden evvel gücünü toplamış ve 20 bin dolar aralığına geri dönmüş üzere görünüyor. Bitcoin şu anda 19.903 dolardan süreç görüyor.

WEBİLGİNÇ YOUTUBE KANALI COİN SON DAKİKA OYNATMA LİSTESİ SON VİDEOMUZ


WEBİLGİNÇ Sosyal Medya Hesaplarımız

YOUTUBE  TWİTTER  ANDROİD

Tavsiye Sitelerimiz

 www.112acilfm.com - www.112acilfm.netPaylaş

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir