içinde

Binance CEO’su Kripto Varlıklarını Elinde Tutmaya Devam Ediyor Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para piyasası son dönemde oldukça zor bir dönemden geçiyor. Bununla beraber birçok kripto odaklı şirkette bu durumdan etkilendi. Bilindiği üzere birçok kripto şirketi iflas başvurularında bulunmaya başladı. Son olarak Binance CEO’su Changpeng Zhao, yakın zamanda Bitcoin fiyatının sonunda 70.000 dolara yükseleceğini tahmin ettikten sonra mevcut piyasanın ortasında kripto varlıklarını elinde tutmaya devam ettiğini söyledi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao Kriptolarını Tutmaya Devam Ediyor

Kripto para borsası Binance, yaşanan düşüşten en az etkilenen borsalardan birisi diyebiliriz. Bakıldığı zaman kripto borsası Coinbase gibi borsalar işten çıkarma yoluna giderken bazı şirketler de para çekim işlemlerini durdurma kararı aldı. Tüm bu durumların üzerine Binance CEO’su mevcut piyasa koşullarına rağmen“hâlâ aynı miktarda BNB ve BTC’ye sahibim” şeklinde bir açıklama yaptı.

Son olarak hatırlatmak gerekirse Binance CEO’su Changpeng Zhao, kısa süre önce söz konusu kripto düşüşünün dört yıl boyunca devam edebileceğini belirtmişti. Bunun yanında Bitcoin’in birkaç ay veya yıl içinde 70.000 doları geri alabileceğini de söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kripto Şirketi Voyager Digital’den İflas Başvurusu Webilginç Kripto Para Haber

Revolut, Avrupa’daki Ödemeler için Stripe ile Ortaklık Kurdu Webilginç Kripto Para Haber