içinde

Binance Duyurdu ! SHIBa ile 3 Altcoin ..

BTC ve SHIB ödemeleri Binance Card ile artık Latin Amerika’da

Bitcoin ve Shiba Inu sahipleri artık coin’lerini Arjantin’deki ödemelerde kullanabilirler. MasterCard CEO’su Michael Miebach Salı günü bir tweet’te, firmanın Arjantin’de devinde Binance ön ödemeli kartı başlatmak için Binance ile bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Binance Card 5 Ağustos’ta Shiba Inu için destek eklemişti.

Arjantin’de kartı almaya hak kazanmak için, kullanıcıların Arjantin’de ikamet etmeleri gerekiyor. Ayrıca Binance hesaplarını geçerli bir ulusal kimlik olan Documento Nacional de Identidad ile doğrulamaları gerekir. Ardından, kullanıcılar kartı doğrudan Binance Card web sitesinden veya Binance.com’dan sipariş edebilir. Ödemelerin daha geniş kripto endüstrisi için eksik bir bağlantı olduğunu ve birçoğunun daha geniş bir benimsemeyi sağlayacağına inandığını belirtmekte fayda var.

Sonuç olarak, Binance Card’ın piyasaya sürülmesiyle Arjantin’de kripto ve Shiba Inu’nun benimsenmesinin artması beklentiler arasında. Özellikle, Visa’nın desteklediği Avrupa’nın çeşitli yerlerinde bulunan Binance Card’ın aksine, Arjantin’deki Binance Card dünya çapında 90 milyondan fazla trader tarafından destekleniyor. Ayrıca, kullanıcılar hem mağaza içi hem de çevrimiçi ödemeler için her iki kartı da kullanabilirler.

Binance, “Learn and Earn” programına XRP’yi ekliyor

Öte yandan Binance’in “Learn and Earn (öğren ve kazan)” programında artık XRP de yer alıyor. Borsa, popüler öğren ve kazan programında XRPL hakkında bir kursa yer vereceğini duyurdu. Program, borsa kullanıcılarının sektördeki çeşitli kripto ağlarının işleyişine aşina olmalarına ve yatırım yapacakları tokenleri seçerken doğru kararlar vermelerine yardımcı olmayı amaçlıyor. Öğren ve kazan programının mevcut turu 22 Ağustos’ta başlatıldı ve 30 Ağustos’a kadar sürmesi bekleniyor.

Kullanıcılar, XRPL Ledger ile ilgili kurslara ve quiz programına katılmak için belirli kriterleri karşılamalıdır. Önce bir KYC doğrulama sürecini tamamlamaları gerekir Bundan sonra, kullanıcılar ücretsiz kripto almak için makaleleri okumaya, video izlemeye ve sınavları tamamlamaya başlayabilir. Kazanılan ödüller, katılımlarından itibaren 48 saat içinde kullanıcılara dağıtılacaktır.

FLOW güncellemesi destekleniyor

Binance ayrıca, Flow (FLOW) güncellemesini ve hard fork’unu destekleyeceğini duyurdu. Flow (FLOW) ağ yükseltmesi ve hard fork, 24 Ağustos, TSİ 18’de gerçekleşecek. FLOW’un para yatırma ve çekme işlemleri de bugün, yaklaşık 17’den itibaren askıya alınacaktır. FLOW ticareti, ağ yükseltmesi ve hard fork sırasında etkilenmeyecektir. Hesaplarında FLOW tutan tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri Binance üstlenecektir.

SHIB değil: Ethereum ticareti ücretsiz mi olacak?

Son olarak borsa, tıpkı Bitcoin ticareti gibi, Ethereum ticaretinin de yakında Binance’te ücretsiz olacağını açıkladı. Açıklamaya göre 26 Ağustos’tan itibaren ETH/BUSD spot ticaret çifti ile işlem yaparken ücret ödemeyeceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Balinalar SHIB Satıp, Bu CHZ coine YÖNLENİYOR ?

Nxt Nedir? NXT Ne İşe Yarar?