içinde

Binance, İtalyan Futbol Klubü SS Lazio ile NFT Biletler Sunacak Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para ve futbol dalı ortasındaki sıkı bağlar kurulmaya devam ediyor. Bilhassa son devirde yaptığı iştirakleri artıran kripto borsası Binance, bu sefer de İtalya futbol grubu SS Lazio ile anlaştı. Bu paydaşlık ile birlikte Binance, bir grup avantajlar sunan NFT biletlerini duyurdu. 2022/2023 dönemi NFT biletleri aynı vakitte Lazio mağazalarında ve Avrupa Ligi maçlarında sahiplerine indirim de sağlayacak.

Binance, SS Lazio ile Ortak Oldu

Binance son periyotta spor kulüpleri ile yaptığı iştirakleri artırmış durumda. Yakın vakitte ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile de anlaşarak dikkatleri üzerine çeken borsa, bu kere de SS Lazio ile NFT biletleri sunuyor. Piyasaya sürülen bu. Tüm Lazio iç saha maçları için geçerli olacak bu NFT biletlerine sahip olanlar, taraftar token platformu, resmi Lazio mağazaları ve toplumsal medya aracılığıyla biletlerini fiyatsız olarak talep edebilecekler.

Kripto ve Spor Bağları Kuvvetleniyor

Kripto para kesimi ve beraberinde yapılan spor mutabakatları, epeyce süratli bir gelişim içerisinde. Futbol, basketbol ve F1 üzere profesyonel spor kollarında isimlerini duyurmayı başaran kripto şirketleri, global bilinirlik kısmında da epey büyük bir ehemmiyete sahip. Ek olarak bu çeşit etkinliklere verilen dayanak, kesime bakış açısı kısmında da epey olumlu bir tesir yaratıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Finansal Hizmetler Komitesi’nden Stablecoin Açıklaması Webilginç Kripto Para Haber

Ethereum’daki (ETH) Artış, Long Süreçleri Yaktı Webilginç Kripto Para Haber