içinde

Binance Kurucu Ortağı Yi He, Binance Labs’in Başına Geçti Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Binance’in kurucu ortaklarından Yi He, şirketin risk sermayesi ve yatırım kolu olan Binance Labs’in başına geçti.

Dünyanın en büyük kripto para borsası bugün gerçekleştirdiği açıklamada, Binance Labs’in global stratejilerini ve operasyonlarını yönetmesi için “sektörün geleceğini şekillendirmede rol oynayacak, yetenekli ve azimli” bir isim olan Yi He’nin görevlendirildiğini belirtti.

Yi He, mevzuyla ilgili olarak şu sözleri kullandı:

“Sektörün önde gelen isimlerinden birisi olarak maksadım, sürdürülebilir projeleri belirleyip destekleyerek, tüm sanayiyi güçlendiren kaliteli bir blokzinciri tahlilleri ekosistemi oluşturarak sanayi standardını tanımlamaya yardımcı olmak.

Benimsemeyi hızlandırmak için, kaynaklarımızı web3 teknolojisinin hudutlarını zorlayacak ve gerçek dünya sıkıntılarına tahliller sunan eserler meydana getirecek projeleri desteklemeye odaklamamız gerekiyor”

Binance, Yi He’nin Binance Labs’deki misyonuyla birlikte daha evvelki müşteri takviyesi, kurumsal iş, pazarlama, Binance Earn ve Binance P2P’deki vazifelerine de devam edeceğini vurguladı.

Yi He, 2017 yılında Binance’i kuran kurucu grup ortasında yer aldı. O günden beri şirketin CMO’su olarak vazife alıyordu. Yi He, Binance’in kurulmasından evvel Çin merkezli taşınabilir görüntü teknolojisi şirketi olan Yixia Technology’de yönetici olarak çalıştı. Yi He, 2014 yılında kurulan OKCoin borsasının da kurucuları ortasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

MicroStrategy Payları, Yarar Açıklamasının Akabinde Yükselişe Geçti Webilginç Kripto Para Haber

Tether’in USDT Basmayı Sürdürüyor, Pekala Bu, Kripto Kesimi İçin Ne Manaya Geliyor? Webilginç Kripto Para Haber