içinde

Binance Söylentileri Ren Coin’i Yüzde 37 Arttırdı !

ren coin
ren coin

Platformlar arasında birlikte çalışabilirlik ve likidite sağlama amacıyla oluşturulan Ren protokolünün yerel token’ı son 24 saatte %37 oranında değer kazandı.

Altcoin, bugünkü işlem seansı sırasında 0,1102 dolara kadar çıkmayı başardı. REN şu anda piyasa değeri açısından 169. en büyük kripto para birimi olarak yer alıyor. Altcoin için bugünün büyük haberi, Binance’in Ren’i satın almak istediğine dair çıkan söylentiler oldu.

Büyük bir çöküş yaşayan FTX borsasının iştiraki Alameda Research, bu yılın başlarında Ren projesini satın aldı ve her üç ayda bir gelişimini finanse etti. Fakat sonrasında yaşanan Alameda ve FTX borsasının iflası Ren ekibini zor duruma soktu ve ekip, Ren 1.0 olarak anılan mevcut tokenize Bitcoin teklifinin kapatılacağını duyurdu. Buna ek olarak topluluk tarafından yönetilen yeni bir Ren 2.0 protokolünün başlatılacağı bildirildi. Fakat Ren 2.0’ın geliştirilmesine devam etmek için Ren’in ek paraya ihtiyacı var.

Binance kısa süre önce zor durumdaki kripto firmaları için 2 milyar dolarlık bir kurtarma fonu başlattı. Ayrıca, platformunda varlıkları olan müşteriler için yaklaşık 940 milyon dolarlık bir sigorta fonu başlattı. Bu gelişmeler “CZ, Ren Protokol’ü satın alacak” şeklinde söylentiler oluşmasına neden oldu.

Binance CEO’su Changpeng Zhao da FTX’in çöküşünden sonra endüstri kurtarıcısı rolünü yerine getirme yolunda bir adım daha atacaktır. Dahası böyle bir gelişme yaşanırsa REN çok daha yüksek seviyelere çıkacaktır.

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kraken CEO’su Binance Saçmalıyor!

Doge Coin Son Dakika DogeCoin analiz..