içinde

Binance’da Yer Alan SNM Coin x70 Yaptı !

Binance bugün ilginç bir altcoin rallisine ev sahipliği yaptı

Kişisel bilgisayarlar veya sunucular gibi dağıtık depolama hizmetleri sunan Sonm (SNM), Binance tahtasında ilk sıralara yükseldi. SNM Coin, BSC odaklı yeni protokollerden biridir. Müşterilerine uygun mahiyetli depolama çözümleri sunmayı amaçlıyor. Bu yıl Microsoft, Google ve Amazon gibi pek çok şirketten cloud depolama çözümlerine yönelik hamleler geldi. Filecoin ve Arweave gibi projelerin yanında, BSC tabanlı SNM Coin’de öne çıkan isimlerden biri olmayı başardı.

Sonm (SNM) neden yükseliyor?

SNM fiyatı 20 Kasım’da 70x gibi muazzam bir ralliyi tamamladı. Gün içinde Bitcoin ve Ethereum’dan sonra en fazla işlem gören üçüncü kripto para birimi aldı. Piyasa değeri kısa sürede 100 milyon doları aştı. Ancak, piyasa katılımcıları rallinin spekülasyona dayalı olduğundan şüpheliler. Sosyal medyada yer alan söylentilere göre SNM Coin etrafında olanlar bir “pump and dump” organizasyonuydu. Fiyatın yükseldiğini gören bireysel yatırımcılarda ralliye katkı sağladı.

Bu arada, rallinin başladığı dip bölge olan 3.94 dolardan 4,2 milyon dolar değerinde SNM satıldı. Balina botları tarafından bildirilen satışın arından SNM fiyatı 2x’den fazla yükseldi.

Sonm (SNM) nedir? Altcoin piyasası için neden önemli?SONM (SNM), kişisel bilgisayarlar ve madencilik makineleri dahil müşterine düzeyinde cloud depolama çözümleri sağlar. Diğer seçenekler arasında başka birinin bilgi işlem kaynaklarını kullanmak veya cihazları kiralamak yer alır. Kullanıcılar, SNM token kullanarak SONM kaynakları kazanabildiler. Altcoin projesi temelde, küresel bir bilgisayar platformu ve gerçek dünya uygulamaları sağlar. CGI oluşturma ve matematiksel hesaplamalar yapma gibi birçok farklı işi gerçekleştirme yeteneğine sahiptir. Ek olarak, merkezi olmayan, uluslararası bir pazar olarak işlev görür. Projeleri için bu gücü kiralamak isteyen müşterileri dizüstü bilgisayarlar, PC’ler ve sunucular gibi atıl bilgi işlem kapasitelerini paylaşmaya istekli sağlayıcılarla birleştirir.

SONM, özellikle bilgi işlem çerçevesi kullanarak cloud ürünlerine ve hizmetlerine uygulanabilir ve uygun maliyetli bir alternatif sunar. Bu paylaşılan kaynak havuzu sayesinde isteğe bağlı, sınırsız ve etkin işlem gücü sağlıyor. Tüm bu unsurlar, SONM’nin yükselmesine ve değer kazanmasına yardımcı olarak SNM’nin fiyatını da katlıyor. SNM token şu anda dünyanın en büyük borsası Binance’de işlem görüyor.

YouTube video

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Binance CEO’sundan İlginç Kripto Açıklamaları !

Duyuruldu: Bu Altcoin, FTX Varlıklarını Almak İstiyor!