içinde

Binance’in Alt Şirketi Moon Tech Spain, İspanya’da Lisans Aldı Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para sektörünün hızla gelişme kaydetmesi ile beraber bu alandaki çalışmalar da hız kazanmış durumda. Son olarak elde edilen bilgilere göre; Binance’in alt şirketi Moon Tech Spain, İspanya Merkez Bankası‘ndan sanal varlık hizmet sağlayıcısı olmak için gerekli lisansı aldı. Söz konusu açıklama Binance‘in Twitter hesabı üzerinden yapıldı:

Binance, İspanya’da Dijital Varlık Hizmet Sağlayıcısı Lisansı Aldı

Kripto para borsası Binance, Moon Tech Spain şirketi aracılığıyla İspanya Merkez Bankası’ndan sanal varlık hizmet sağlayıcısı olmak için onay aldı.

Binance konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Binance İspanya Merkez Bankası tarafından İspanyol yan kuruluşu için Sanal Varlık Hizmetleri Sağlayıcısı (VASP) olarak tescil edilmiştir. Bu, Binance’in merkez bankasının AML ve CTF kurallarına uygun olarak İspanya’da kripto varlık değişimi ve saklama hizmeti sunmasına olanak tanıyacak.

Son olarak belirtmek gerekirse Binance’in merkez bankasının kara para aklama ve terörle mücadele finansmanı (AML/CTF) kurallarının gerekliliklerine uygun olarak İspanya’da kripto varlık değişimi ve saklama hizmetleri sunmasına olanak tanıyacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

TCMB’nin Temmuz Ayı Piyasa İştirakçileri Anketi Sonuçlandı Webilginç Kripto Para Haber

Elon Musk’ın Twitter’ı Satın Almaktan Vazgeçebileceği Sav Ediliyor Webilginç Kripto Para Haber