içinde

Bir Bored Ape NFT’si 1.4 Milyon Dolara Satıldı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT piyasasında yaşanan düşüşe karşın 1,4 milyon dolar kıymetinde bir NFT satışı gerçekleştirdi.

NFT satış sayıları, Ocak ayında 1 milyonun üzerinde satışla tepe yaptıktan sonra her ay istikrarlı bir formda düştü. Ağustos ayında, 12 ayın en düşük düzeyi olan Temmuz sayıları geride kalmak üzere. Düşüşe karşın BAYC, yüksek fiyatlarla satışa devam ediyor.

BAYC’den 1.4 Milyon Dolarlık NFT Satışı

NFT üreticisi Bored Ape Yacht Club, 777 Ethereum (ETH) yani yaklaşık 1,4 milyon dolar kıymetinde bir NFT satışı yaptı.

Kendisini yatırımcı olarak tanımlayan Vis.eth, “altın bir maymuna sahip olmak” istediği için NFT’yi satın aldığını söyledi.

Yeni satış BAYC’nin şimdiye kadar sattığı en yüksek pahanın (Sotheby’s müzayesinde satılan 3.4 milyon dolarlık NFT) epeyce altında kalsa da son aylarda büyük pazarlarda süreç hacmi kıymetli ölçüde düşen NFT pazarının mevcut şartlarına karşın gerçekleşmesi nedeniyle öne çıkıyor.

Bored Ape Yacht Club NFT’leri ekseriyetle çok daha düşük fiyatlarla satılıyor. CryptoSlam web sitesi, BAYC NFT’lerinin ortalama satış fiyatının geçen hafta 115 bin dolar olduğunu ve en az fiyatın 78,5 ETH olduğunu gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Hollanda, Ryuk Kripto Para Aklayıcısını İade Etti Webilginç Kripto Para Haber

TCMB, 2022 Ağustos Faiz Kararını Açıkladı Webilginç Kripto Para Haber