shiba inu coin
içinde

Meme Coinlerde İlk! Shiba Inu SHIB Coin Ripio Uygulamasında Listelenebilir!

1 Milyondan Fazla Kullanıcısıyla Arjantin merkezli Ripio Uygulaması, Shiba Inu’nun Potansiyel Listelenmesine İpuçları Veriyor

Popüler meme kripto para birimi son zamanlarda piyasada beklenen performansı verememesine rağmen 1 milyondan fazla kullanıcısı olan Arjantin merkezli Ripio Uygulaması, Shiba Inu’yu (SHIB) listelemekle ilgileniyor gibi görünüyor.

shiba inu coin güncel anlık fiyat

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Eğer bu listeleme gerçekleşirse, Latin Amerika’daki işletmeler için elektronik ödeme çözümleri sunan bir Bitcoin (BTC) ve dijital ödeme şirketi olan Ripio App, platformunda Shiba Inu’yu listeleyen ilk Arjantin merkezli borsa olabilir.

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz üzere, bu potansiyel SHIB listelemesi, 1 milyondan fazla Ripio App kullanıcısının Dogecoin’in rakibi Shiba Inu token’ı ile trade yapmasına izin verecek. Ayrıca, Ripio kullanıcılarının dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir zaman ve yerde en popüler köpek temalı kripto para birimini göndermelerini ve almalarına izin verecek.

Ripio App, Shiba Inu Topluluğunun üyelerinden birinin SHIB listelemesi isteğine yanıt verirken, platform Shiba Inu’nun listelenmesinin olası olduğunu ima etti.

Birkaç saat önce Shiba Inu Topluluğunun üyelerinden biri bir tweet atarak Ripio App yetkililerinden Shiba Inu’yu platformlarına eklemesini istedi. Meme coin destekçisi ayrıca borsanın dikkatini çekmek için İspanyolca yazılmış bir mesaj içeren bir fotoğraf afişini de tweet’ine ekledi. Tweet’te SHIB yatırımcısı borsaya aşağıdaki gibi seslendi:

“Hey Ripio, Latin Amerika’nın buna ihtiyacı olmasına rağmen SHIB’i kaçırıyorsunuz ve kullanıcılarınız platforma yapılacak bu eklemeyi takdir edecektir.”

Gönderi, Ripio App’in resmi Twitter hesabından bir yanıt aldı. Borsanın yanıtı bir Shiba Inu köpeğinin aya “roket gibi” süzüldüğü bir GIF’i içeriyordu. Tweet’in başlığında “Gitmiyor, varıyor” yazıyordu.

Yendo no, llegando. ⚡️ pic.twitter.com/Eji3mGkPbq

— Ripio (@RipioApp) June 14, 2022

Arjantin Shiba Inu’ya ilgi gösteriyor

Gelişme, 10 Haziran 2022’de “Urbana Play 104.3 FM” adlı Arjantin’in en beğenilen FM kanallarından birinin Dogecoin’in rakibinden bahsetmesinden sonra geldi. Görünüşe göre Arjantin popüler meme coin ile oldukça yakından ilgileniyormuş gibi görünüyor.

Eskiden BitPagos olarak bilinen Ripio App, işletmeler için elektronik ödeme çözümleri ile Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USD Coin (USDC) ve diğer kripto para birimleri dahil olmak üzere tüm büyük kripto para birimlerinin alıp satmanın en basit yolunu sunan Arjantin merkezli bir finans şirketidir.

Platform, trader’lara ödemelerini yerel para birimi veya Bitcoin cinsinden almalarını sağlayan bir dijital cüzdan çözümü sağlar. Bunun yanı sıra ödeme platformu, dijital cüzdan olanağının yanı sıra, taksitli ödemeleri finanse etmek için bir kredi limiti talep olanağı da sunarak, trader’ların dijital cüzdanları aracılığıyla kolayca Bitcoin (BTC) ticareti yapmalarını sağlar.

Birkaç güvenilir kaynaktan derlenen verilere göre, Ripio Uygulamasının şu anda 1 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunuyor.

Projenin baş geliştiricilerinden Shytoshi Kusama’ya göre, Shiba Inu ekosisteminin çok beklenen Katman-2 çözümü olan Shibarium yakında piyasaya sürülebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

baby doge coin

2.6 Katrilyonluk Yakımı Olan Baby Doge Coin Gözleri Üstüne Çekiyor !

FED HABERLERİ

Fed’in faiz kararı Sonrası ilk tepki Neler Oluyor ?