içinde

Bitbank’da Dogecoin ve Polkadot Kullanılabilecek Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Japon kripto para borsası Bitbank, Dogecoin (DOGE) ve Polkadot (DOT) ile süreç yapılabileceğini açıkladı.

Kripto para piyasasındaki gelişmeler karşılıklı mutabakatlarla birlikte sürat kesmeden devam ediyor. Tokyo merkezli kripto para borsası Bitbank, Dogecoin ve Polkadot’u destekleyerek borsasında ticaret yapan kripto para ünitesi sayısını 20’ye çıkarıyor.

Dogecoin ve Polkadot Bitbank Tarafından Destekleniyor

Japon finansal holding şirketi Sumitomo Mitsui Trust Holdings ile Bitbank, Mayıs ayında ortaklaşa Japan Digital Asset Trust (JADAT) isimli bir saklama şirketi kurdu. Bu şirketin içerisinde ayın başında tanınan memecoin Doge’yi destekleyeceğini duyuran FTX Japan da yer alıyor.

Yılın başlarında Nikkei, Japon kripto para borsalarının dünyadaki öteki ticaret platformlarını yakalamak için listeleri kolaylaştırma sürecini başlattığını bildirmişti. Bu sürecin içine; FTX Japan ile Dogecoin’e birinci kere kapılarını açan Bitbank, kendi borsasında hem Dogecoin‘e hem de Polkadot‘a yer vererek dahil oluyor.

3 Ağustos’tan itibaren Bitbank bu iki kripto para ünitesiyle birlikte borsada süreç gören kripto para ünitesi sayısını 20’ye yükseltmiş olacak. Ayrıyeten Dogecoin ve Polkadot’un Japon merkezli borsanın lending hizmeti tarafından da destekleneceği belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

ENS Kayıtları 1.8 Milyonu Aştı Webilginç Kripto Para Haber

Color Mag teması Footerde yer alan copyright kaldırma,ColorMag WordPress Temasının Alt Bilgisi Nasıl Değiştirilir ?