içinde

Bitcoin 2011 Yılından Bu Güne En Kötü Ayını Yaşıyor

BİTCOİN HABERLERİ
BİTCOİN HABERLERİ
Coin Desk Yazısıjna Göre:
 Merhaba, ben Helene Braun, sizi gündemdeki pazarda öne çıkan olaylara ve haberlere çıkmak için burada.

Haziran, kripto piyasaları için zor geçti.

Bitcoin (BTC), %37,3 ile 2011’den bu yana en büyük fiyat düşüşünü gördü. Eter (ETH) geçen ay %45 düştü.

Düşüşler, büyük rüzgarlardan oluştukları riskten kaçınan dizi makroekonomik sorundan kaynaklandı.

Dijital mülk sahibi Arca Funds’ın yatırım sorumlusu Jeff Dorman, CoinDesk’e verilen demeçte, “Bu, hisse senedi piyasalarında, piyasada ve buralarda hemen hemen her yerde kötü durumda en başlardan görünümlü” dedi.

Enflasyonun hala 40 yılın en yüksek olması durumunda ve tedarik zincirindekilerin dikkati üzerinde ülke çapında ve Rusya’yı işgal etmesi, tüm dünyada seyahat içinde ve haklı olarak.

Atlanta Fed’in takipçisi GDPNow göstergesi Perşembe günü, reel gSYİH) ikinciınte %1 oranında görüldü. resesyonda olabilir.

Ancak kripto pazarının tüm dış görünümü değil. Kriptonun kendi çapındaki büyük şoklar yaşanmış ve değer kaybetmeye devam eden büyük hisse senetlerini bile geride bırakan acılara neden oldu.

İki hafta önce CEL’i para çekme işini bitirdiğini açıkladıktan sonra %50′ üzerinde bir değeri yitirmiş, ancak ay sonuna kadar yaklaşık %24.

Türev alım satımına odaklanan bir kripto borsası olan CoinFLEX de para çekmeyi kesmelattı. FLEX tokeni 24 saat içinde yaşadığımız deneyim.

Dorsmerkezi doğruman, Celsius gibi, doğru uçarken, doğru değerlendirmeyen ve hizmet veren platformları olmalı” dedi.

Bir dizi analisti, Bitcoin’in Haziran ayı boyunca tipik olarak 18.000-21.000 okumadan bahsedeceğinize göre.

BitBull CEO’su Joe DiPasquale, CoinDesk’e şunları yazdı: “Bir zamanda bir olasıŞu olası ve birkaç birya ile anlatılır bir iyileştirme için temel gelecek.” “Bu ihtiyaçn kırılması, uzun Bitcoini 13.000 ila 15.000 ABD Doları arasında ve çevreyi iyileştirebilmek için daha iyi olacak bir sarmal olabilecek bir süredir.”

oğul fiyatı

●Bitcoin (BTC): 19.340 $ + %2.1

●Eter (ETH): 1.062 $ +%4,2

●S&P 500 günlüğü: 3.828.11 +%1.1

●Altın: ons başına 1.808$ +%0,2

●On geliri getirisi yıllık: %2.89 -0.08

Bitcoin, ether ve altın fiyatları New York saatiyle yaklaşık 16:00’da alınır. Bitcoin, CoinDesk Bitcoin Fiyatı Endeksi’dir (XBX); Eter, CoinDesk Eter Fiyat Endeksi’dir (ETX); Altın COMEX spot fiyatıdır. CoinDesk Endeksleri hakkında bilgi coindesk.com/indices içeriğinde.

Gri Tonlamalı ‘GBTC İndirimi’ SEC Bitcoin ETF Reddi Sonrası Genişliyor

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, CoinDesk dün dünyanın en büyük Bitcoin fonunu borsada (ETF) görünümü için bir başvuruyu seçimden sonra “Gri Tonlama indirimi” olarak bilinen bir önemli gelişme önümüzdeki günlerde genişliyor.

Gri tonlamalı Bitcoin Trustın (GBTC fonun yöneticisi gri tonlamalı Yatırımlar’ın web genelinde temel yatırımları ile ilgili, şu anda temeldeki bitcoin ile ilgili %31 indirimle işlem görür. SEC’in kararlarından önce GBTC indirimi %28.4 idi.

Fırtına’un indirimdeki indirimleri Pablo Jodar, indirimdeki yakın, yakın bir tarihte bir gün için azalan iyimserliğin bir harita olarak görülüyor – genel olarak haftanın üzerine alınan bahse, fonun GB’a alınan bahse girişken olanın tam tersine, dedi. Partners, kripto endüstrisi için bir teknoloji Avrupa.

Jodar, “Şimdi, SEC’in ETF’yi onaylamadığıyla, tam tersi bir etki yapıyor” dedi.

Hikayenin tamamını okuyun.

altcoin toplaması

 • Meta, NFT Facebook ülkesinu test etmeye başlama: Meta (FB) Ürün Müdürü Navdeep Singh’e göre, sosyal medya devi, Facebook’ta bir grup içerik oluşturucu arasında Poligon ve Ethereum ile takas edilemez jetonları (NFT) test edilmeye başlandı. Test, Mayıs’da bir dizi pilot takip ediyor. Daha fazla okuyun.
 • Tether, ticari yapılarını azaltacak: Stabilcoin’leri, ve ticari yapılarını %58 azaltarak 8,5 filmden izleyecek ay sonunda 3,5 seyirci bekleniyor. sabitlenmiş USDT jetonu. Tether’in piyasa değeri iki ayda 82,2 milyar dolardan 66,1 sinemadan düştü. Daha fazla okuyun.
 • Hx Solana’da test türüro gerçekleştiriyor: Kripto ana ağında bir test uygulaması gerçekleştiriyor. Ticaret, geliştiriciler ağı stres testi ile kiralık bir token kullanan bir avuç hedefle hedefleydi. Daha fazla okuyun.

ilgili içgörü

 • Dinleyin ????: Günümüzün CoinDesk Piyasaları Günlük podcast’i en son piyasalarını ve Web3’ü hareketle nasıl hareket edeceklerini tartışıyor.
 • Haziran ayı, 11 Yılın En Düşüşüyle ​​​​Sona Erdi: Kripto piyasaları, gidişın yüksek patlama ve Federal faizle ilgili beklentileriyle ilgili daha fazla merakla ağır ağır vuruldu. Bazı analistler, bitcoin fiyatının daha da düşebileceğini söylüyor.
 • Ignite CEO’su Peng Zhong Yeniden Organizasyondan Kısa Bir Süre Sonra Ayrılacağını Açıkladı: Zhong’un çıkışından, eski CEO’su Jae Kwon’un şirketine New Tendermint’in CEO’su olarak yeniden satın alınırnı söylemeden haftalar sonralar.
 • Santigrat BnkToTheFuture, Bitcoin Yatırımlarını Önerdi, Kurtarma Teklifinde Yeniden Yapılanma: Topluluk Yatırım platformu, Celsius Network’ün hissesini ziyaretinde Perşembe gecesi teklif teklifini sundu.
 • Kripto Dünya AB’nin MiCA uygulamasında Daha İnce Ayrıntılara Dikkat Ediyor: Web3 savunucuları Avrupa’nın yeni yasasını temkinli bir şekilde karşılıyorlar, ancak önce paradokslarını gerekli olmayan – paradoks bir belirteç ne zaman değiştirilebilecek?
 • DA Davidson, Hashrate Tahminlerini Kripto Madencilik Hisselerini Satın Al Düş Bir Zaman Diyor için Geliştirmek İçin İyilerini İyilerini stres testlerini soktukça alım satım satın almalarla planlayacaklar.
 • İki Poligon, Fantom Önleri DNS Saldırısı Vurdu: Ankr tarafından iki kişi tarafından saldırıya uğrayanlar, ancak Poligon herhangi bir fonun tarafından kaybedilmediği anlamına gelmez.
 • Bank of America Müşterilerinin Kripto Aktivitesi Piyasalarının Yavaşladı: Banka, ABD’deki harcamalar %70’inin kripto para yatırımını yatırım yapmadığını veya yatırım yapmakla ilgilenmediğini söylüyor.
 • Borçlu Kripto Borç Veren Babel Finans Yeniden Yapılandırma İşe Almak İstiyor Houlihan Lokey: Kaynaklar: Sorun yatırım bankacılığı ile bir sözleşme yapılacak olacağı bildiriliyor.
 • FTX ABD, BlockFi’yi 240 Milyon Dolara Kadar ‘Alma Opsiyonu’ Kazandı BlockFi CEO’suna göre FTX birimiyle varılanın toplam değeri “680 milyon olacak kadar”.

diğer pazarlar

En Büyük Kazananlar

varlık kayan yazı gönderenler DACS Sektörü
toprak LUNA +%16,1 Akıllı Sözleşme Platformu
Evren ATOM +%14,4 Akıllı Sözleşme Platformu
Ethereum ETH +4.6% Akıllı Sözleşme Platformu

En Büyük Kaybedenler

varlık kayan yazı gönderenler DACS Sektörü
XRP XRP -%3.1 para birimi
Gala GALA -%1.0 eğlence

`

İstatistikleri dijital varlık sınıflandırma Standardı (DACS) tarafından yakalanır. CoinDek 20, güvenilir borsalarda hacme göre en büyük dijital kazançtır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Solana DeFi Protocol 8.8 Milyon Dolar Kaybetti !

SOLANA SOL COİN 10 yıl İÇİNDE 500 dolara ulaşabilir dedi !